«کابوس‌ها» در کافه‌گالری آس

0

موسیقی فارس-پرفرومنس «کابوس‌ها» به کارگردانی مجتبی تاج میری در کافه‌گالری آس به روی صحنه میرود.

«کابوس‌ها» به کارگردانی مجتبی تاج میری و همکاری گروه فرهنگی «کنترآوا» و گروه موسیقی «تهران-الف» در کافه‌گالری آس اجرایی ویژه خواهد داشت.

«تهران-الف» به سرپرستی آروین سیدان و آریا قاسمی ساخت موسیقی این پرفورمنس را به عهده دارند. این گروه که فروردین نودوپنج به طور رسمی تشکیل شد کار خود را با اجراهای خیابانی و کافه ای اغاز کرده و به موسیقی تیاتر هم پرداخته است. سبک این گروه تلفیقی است، تلفیقی از جاز و بلوز غربی گرفته تا موسیقی سنتی و پاپ کلاسیک ایرانی و بعضا موسیقی فولک اروپا. خواننده گروه آریا قاسمی است و آروین سیدان ترانه سرایی این قعطات را به عهده داشته.

از سازهایی که در قطعات این گروه استفاده شده، می‌توان به گیتار اکوستیک و الکتریک، گیتار باس، درامز و پرکاشن، ساکیسفون، سازدهنی و بعضا سازهای سنتی ایرانی مثل کمانچه، ستار، تار و … اشاره کرد.

مجتبی تاج میری مدیر گروه فرهنگی هنری آموزشی «کنترآوا» در توضیح کار این گروه نوشته است: « مجموعه ای که با دستور کارِ اصلی آفرینشِ آکادمی ای برای بیان و صدا، و تربیت صداپیشه هایی کاربلد و خلاق، برای تولید محتواهایی تخصصی در قالبهای متنی-صوتی-تصویری، فعالیت خودش رو آغاز کرد تا آغازین این خدمت رسانی و سرآمد این حرفه ی نوین باشد..»

مجتبی تاج میری، مبینا توحیدلو، آذین میرزازاده، میترا کریمیان و حسین ملکی ایفای نقش در این پروفورمنس را برعهده دارند.

«کابوس‌ها» پنجشنبه 15 شهریور، ساعت 19 در کافه‌گالری آس به روی صحنه خواهد رفت و علاقه مندان میتوانند به شریعتی بالاتر از پل رومی، جنب بان پارسیان، شماره 1831 مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید