بفرمایید کافه خبر

0


موسیقی فارس-برنامه کافه خبر در رادیو سلامت به مرور خبرهای حوزه سلامت می پردازد و بر سر میزهای مختلف با مخاطبان به گفت و گو می نشینند.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، کافه خبر، اولین کافه شنیداری است که به مرور خبرهای حوزه سلامت می پردازد. به گفته سهیلا باقری، تهیه کننده در این کافه برسر میزهای مختلف با مخاطبان به گفتگو می نشینند. ضمن اینکه میزهای مختلفی برای مخاطبان چیده شده که به فراخور علاقه شان می توانند بر سر همان میز حضور داشته باشند. میز خبر و میز تحلیل، میزهای دائمی کافه هستند ولی در روزهای مختلف پخش برنامه میزهای ویژه همان روز هم طراحی شده اند.
وی ادامه می دهد: در روزهای یکشنبه ” میز شما” را خواهید شنید. میز شما را شنوندگانی که خبر ویژه ای از محل کار یا زندگیشان دارند رزرو می کنند و یکشنبه ها بر سر این میز میزبان یکی از شنوندگان خواهیم بود. میز “کاملا محرمانه” عنوان میز دیگریست که روزهای دوشنبه دور آن می نشینیم و از آسیب های اجتماعی حرف می زنیم و خبرهای مربوط به این حوزه را تحلیل می کنیم و در روزهای سه شنبه هم داغ ترین و پربازدیدترین خبرهای فضای مجازی را بر سر “میز شیشه ای” بررسی خواهیم کرد.
وی تاکید می کند: اگر فرصت کردید و به این کافه سر زدید میزبانان شما در کافه خبر فیروزه آدابی و فاطمه شهبازی خواهند بود. مرجان قندی میزبان شما بر سر میز تحلیل خواهد بود. خبرهای میز خبر را شهبازی تهیه می کنند و کار دشوار هماهنگی و دعوت از کارشناسان برای حضور در برنامه بر عهده حمید فروزنده است. دیگر تهیه کننده کافه خبر پیمان پناهی است. این برنامه صفحه ای در فضای مجازی دارد.
کافه خبر رادیو سلامت روزهای یکشنبه ، دوشنبه و سه شنبه ساعت 10 و 20 دقیقه پخش می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید