متفاوت تر از همیشه

آتش سوزی در کنسرت کامران رسول زاده

0

موسیقی فارس- پری حیدری: کامران رسول زاده شاعر ، ترانه سرا و خواننده موسیقی کشورمان پس از مدتها در ایوان شمس طی دو سانس به روی صحنه آمد.

وی از خواننده های با استعدادی است که این به دلیل زمزمه های کنسرت مشترک با مراد ککیلی در استانبول نامش بیش از پیش بر زبان ها افتاد.

در این کنسرت ترکیبی از قطعات جدید که به صورت تک قطعه در سال گذشته منتشر شده بود و قطعاتی از دو آلبوم وی (دستهای نامحرم و بی سرانجامی ) اجرا شد . همچنین یک قطعه جدید به نام «زمستون زمستون به تو عاشقم» نیز در این کنسرت رونمایی شد .

این برنامه با طراحی صحنه جالب و منحصر به فرد و نمایشی با پرفورمنس تاثیرگذار ارشا اقدسی که یادآور حادثه تلخ پلاسکو بود ، شروع شد.

دستای نامحرم ، صاحب، اسب زخمی به دادم برس ، تهران ، وقتی نیستی اجراهای دیگر کامران رسول زاده در این کنسرت بود.

اجرای بعدی رسول زاده خواندن قطعه «فکر که می کنی به من» با نواختن بی نقص سه تار بود که تحسین حضار را برانگیخت . قطعات درخت ، دارم میمیرم و نیستی ، زن ، زمستون ، آی و از دست رفته اجراههای پایانی این خواننده بود.

آرمان مهران (رهبر ارکستر و تنظیم کننده قطعات) ، صالح کیوان (درامز) ، مهرداد حامدی (گیتارباس) ، شروین شهبازی ( نوازنده گیتار ) ،سارا سقایی (فلوت) اعضای گروه ارکستر کامران در این شب به یاد ماندنی بودند.

از چهره های مطرح ادبی و هنری حاضر در این کنسرت میتوان به اهورا ایمان ، محمد اعلایی ، فرهاد قائمیان ،بهار ایلچی ، علیرضا بدیع ، داریوش تقی پور ، حافظ ایلخانی ، امید بنکدار و کیوان علی محمدی اشاره نمود. قابل ذکر است که این کنسرت به تهیه کنندگی موسسه آوای هنر کامران اجرا شد.

 

عکس های این کنسرت از تارا دلسوز را ببینید:

کامران رسول‌زاده 115 117 119 122 125 127 129 133 135 136 138 141 142 144 146 148 149

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید