کامران تفتی در ایوان شمس خواند

0

موسیقی فارس- پری حیدری: کامران تفتی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما شامگاه ششم مهر ماه اولین کنسرت خود را در تالار ایوان شمس تهران برگزار کرد.
میثم یوسفی مدیر هنری آلبوم «عکس زمستونی تهران» که اسفندماه سال گذشته به خوانندگی کامران تفتی منتشر شد قبلا گفته بود که  اجرای ششم مهرماه که برای کامران تفتی در تالار ایوان شمس در نظر گرفته‌ایم مقدمه ای برای شروع کنسرت های این خواننده و بازیگر است و پس از ایام محرم و صفر در تالارهای پرجمعیت‌تر میزبان علاقه مندان موسیقی خواهیم بود. آلبوم «عکس زمستونی تهران» به عنوان اولین آلبوم رسمی کامران تفتی اسفند ماه سال گذشته در فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی هنری توزیع شد. این آلبوم در ۱۱ قطعه به تهیه‌کنندگی آیدا مصباحی و مدیریت هنری میثم یوسفی تولید و از سوی شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» در بازار توزیع  شد. این کنسرت که با اجرای منتخبی از قطعات آلبوم «عکس زمستونی تهران» سیاوش امامی به عنوان رهبر ارکستر حضور داشت، همچنین قابل ذکر است که هفت قطعه از این آلبوم را میثم یوسفی سروده است. در ابتدای اجرا کامران تفتی ترانه ی” آبروداری کن” را خواند و بعد شروع به احوالپرسی با دوستدارنش کرد . آقای بازیگر اینچنین گفت : زانوهام می لرزد ! ای کاش جای من بودید تا می فهمیدین اجرا روبه روی اینهمه ستاره چقدر دشوار است . بعد از آن شروع به اجرای ترانه” مشت” کرد ، ترانه ای که ظاهرا قبلا آنرا به” شهید همت” تقدیم نموده بود و از اینکه محمد علی همت پسر آن مرحوم در اجرای کنسرتش حضور داشت کمال تشکر را کرد . و اما ترانه زیبای ” مشغول مردنت بودی” که با عکسهای  مرحوم” عباس کیارستمی  رونمایی شد حاضرین در سالن را متاثر کرد . ترانه های” عاشقان جهان” ، “خواب دیدم” ،” پرواز از روی بام تهران” ، “عکس زمستونی تهران” ،” بارونم نتونست ” ترانه های بعدی ای بود که تفتی اجرا کرد . کامران تفتی که در حیطه موسیقی هم دستی بر آتش دارد ترانه” یادگاری” را با گیتار اجرا کرد.  ترانه های “بی تو” و” آخرين دیدار” اجراهای آخر تفتی بود.
و در پایان کامران تفتی به هوادارانش نوید کنسرتهای بیشتر و بزرگتر در شهرستانها و تهران را دادو این کنسرت را کنسرتی کوچک و خانوادگی نامید و از طرفدارانش درخواست تشویق بندش(سیاوش امامی،  شاهد علیزاده،  حامد حمید زاده،  طاها مظاهری،  امیر علی طاهری) را کرد.
این کنسرت با حضور چهره های برتر ادبی و هنری  اجرا شد که از جمله آنها میتوان به استاد محمد علی بهمنی،  سامان مقدم،  رستاک حلاج،  مهراوه شریفی نیا،  علی قربان زاده،  سیامک عباسی،  امیر عظیمی،  سیاوش طهمورث، آراد آریا و… را نام برد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید