کیتی پری اعتراف کرد که در گذشته وانمود می کرده که او زویی دشانل است

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: «کیتی پری»، خواننده، ترانه سرا و موسیقی دان مشهور آمریکایی، دوشنبه شب در لایو صفحه اینستاگرامش همراه با «زویی دشانل»، بازیگر و ستاره سابق سریال سیتکام «دختر جدید» (New girl)، دست به اعتراف جالبی زد. کیتی پری گفت زمانی که او تازه لس آنجلس مهاجرت کرده بود و هنوز هنرمندی ناشناخته بود، وانمود می کرده است که او زویی دشانل است و از این شباهت ظاهری برای ورود به کلاب ها استفاده می کرده است.

کیتی پری ۳۶ ساله در این گفتگوی لایو با زویی دشانل گفت: «زویی من باید به یک چیزی اعتراف کنم. زمانی که تازه به لس آنجلس آمده بودم واقعا هیچ کس نبودم. و تو آن زمان خیلی معروف و بزرگ بودی. گویی که زویی دشانل دنیا را اداره می کرد. آن اوایل که به این شهر آمده بودم زیاد به کلاب می رفتم. یادم می آید می خواست وارد کلاب شوم اما هیچ پول و نفوذی برای ورود به کلاب نداشتم. من هیچ چیزی نداشتم. و برای همین گاهی اوقات برای ورود به کلاب خودم را به جای تو جا میزدم تا به من اجازه ورود دهند‌».

در حالی که کیتی پری بخاطر استفاده از این شباهت ظاهری برای ورود به کلاب احساس بدی داشت، دشانل ۴۰ ساله گفت به او درباره جعل هویت ستاره پاپ حرف هایی زده شده بود که در ابتدا باعث نگرانی او شده بود اما پس از آن دیگر با این موضوع مشکلی نداشت. دشانل در ادامه این گفتگو با خنده گفت: «مردم به من می گفتند من شما را دیدم! من خیلی تعجب می کردم و مردم دوباره می گفتند من شما را دیدم! با شما ارتباط چشمی برقرار کردم! و من می گفتم نه و مردم مدام درباره دختری به نام کیتی حرف می زدند و می گفتند که دقیقا شبیه من است و من آن آن لحظه با خودم می گفتم این کیتی دیگر کیست؟».

دشانل در ادامه می گوید: «زمانی که سرانجام با کیتی ملاقات کردم خیالم راحت شد. زیرا کیتی بسیار زیبا بود و من مثل او بودم. آه خدا را شکر او بسیار زیباست. شما هرگز نمی دانید که وقتی مردم می گویند تو شبیه کسی هستی آنها قرار است واقعا چه شکلی باشند! و من مثل او بودم. اوه خدای او خیلی جذاب است متشکرم! از او تعریف کنید!»

گفتنی ست زویی دشانل در جدیدترین موزیک ویدئو کیتی پری به نام «دنیا به آخر نرسیده»(Not The End Of The World) بازی کرده است. این موزیک ویدئو در تاریخ دوشنبه ۲۱ دسامبر سال جاری منتشر شد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید