جشن امضای تازه‌ترین آلبوم خواننده پاپ-راک برگزار شد

سورپرایز ویژه کاوه آفاق در اولین کنسرت آلبوم «شال»

0
موسیقی فارس – فرزان صوفی:کاوه آفاق روز چهارشنبه 13 تیر از دومین آلبومش یعنی «شال» در میان جمع زیادی از مخاطبانش در شهر کتاب ابن سینا رونمایی کرد که این مراسم به دلیل جمعیت زیادی که برای امضای جدیدترین آلبوم این خواننده پاپ-راک آنجا جمع شده بودند، پنج ساعت به طول انجامید.

آفاق در این مراسم خبر از کنسرت تازه‌اش همراه با سورپرایزهای ویژه‌ای داد و اعلام کرد روز شنبه 30 تیر، طی دو سانس در برج میلاد با آلبوم جدیدش یعنی «شال» روی صحنه می‌روند. او می‌گوید: «قطعات این آلبوم  بین سال‌های 82 تا 95 ساخته شده‌اند و در مجموع ارزشمندترین آثاری هستند که تاکنون داشته‌ام.»

آنها در این کنسرت قطعاتی از دو آلبوم «شال» و «با قرص‌ها می‌رقصد» را اجرا خواهند کرد و به این ترتیب قطعاتی چون اتاق آبی، شال، فلوکستین، ماسک، ملودی، باشگاه بازنده‌ها و… را روی صحنه می‌برند. او همچنین از اجرای صحنه‌ای قطعاتی برای اولین‌بار نیز خبر داد.

خالق قطعه «شال» که معمولاً پرفورمنس و سورپرایزهای متنوعی برای اجراهایش در نظر می‌گیرد، برای این کنسرت هم خبر از سورپرایز ویژه‌ای داده و به همین مناسبت از گیتاریست‌ها خواسته تا حتماً در این برنامه حضور داشته باشند. او همچنین از یک همکاری بین‌المللی با فریمن خبر داده که جزئیات آن به  زودی اعلام می‌شود.

در اين اجرا آرمان مهربان (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد)، پیام زمانی (درامز)، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک و نایلون)، شهاب آفاقی (گیتار الکتریک و آکوستیک) و مهرداد حامدی (گیتارباس) همراه این خواننده پاپ-راک خواهند بود.

کنسرت کاوه آفاق روز شنبه 30 تیر در مرکز همایش‌های برج میلاد طی دو سانس 18 و 21:30 به تهیه‌کنندگی موسسه ایران کنسرت برگزار می‌شود که می‌توانید برای تهیه بلیت به سایت «ایران کنسرت» مراجعه کنید.

منبع:  موسیقی ما
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید