ایران، آمریکا و اروپا در انتظار کیهان کلهر و کمانچه‌اش

0

موسیقی فارس-کیهان کلهر پیش از تور ایران‌گردی خود، با همراهی آنسامبل «سیلک رد» در آمریکا و با همراهی کیا طبسیان و هادی حسینی در اروپا روی صحنه می‌رود.

“کیهان کلهر” که به تازگی جایزه‌ی «وومکس» را دریافت کرده است، پس از کنسرت‌های خود در امریکا و اروپا بارِ دیگر به ایران باز می‌گردد تا برنامه‌های خویش را از اواسط آذرماه در کشورش از سر گیرد.
تور کنسرت‌های کلهر در آمریکا با آنسامبل «سیلک رد» از روز 5 نوامبر مصادف با سه‌شنبه 14 آبان در سالن هنرهای نمایشی آیزنهاور در پنسیلوانیا آغاز می‌شود. کلهر در ادامه 7 نوامبر مصادف با 16 آبان در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام و 9 نوامبر مصادف با 18 آبان در تنسی اجرا روی صحنه می‌رود.
سپس این موزیسین در تاریخ 12 نوامبر مصادف با 21 آبان در پیس سنتر در کارولینای شمالی، 15 و 16 نوامبر مصادف با 24 و 25 آبان ماه در ولف ترپ در واشنگتن، 17 نوامبر مصادف با 26 آبان ماه در ویرجینیاتک در ویرجینیا و 20 نوامبر مصادف با 29 آبان در دانشگاه استنفورد در شهر استنفورد روی صحنه خواهند رفت.
کلهر بعد از اتمام تور آمریکا با همراهی کیا طبسیان و هادی حسینی روز 29 نوامبر مصادف با 8 آذرماه در سوئیس روی صحنه می‌رود. این هنرمند در اواسط آذرماه به ایران بازمی‌گردد و از 11 آذرماه تور ایران‌گردی خود را آغاز خواهد کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید