تمدید “شهرخاموش” در ساری

0

موزیک فارس_پانیذ رحیمی: کیهان کلهر، آهنگساز و نوازنده شهیر سازهای زهی از تمدید کنسرت “شهر خاموش” در شهر ساری خبر داد، که روز ۲۹تیر برگزار خواهد شد.
وی در پی انتشار عکسی در صفحه شخصی اش به تمدید این اجرا اشاره کرده است: تمدید کنسرت “شهرخاموش” در شهر ساری به تاریخ ۲۹تیر ماه در سالن هلال احمر.
شایان توجه است که آلبوم شهر خاموش از قابل توجه ترین آلبوم های بی کلام کیهان کلهر است و طولانی ترین قطعات را در خود جای داده است. این قطعه تلفیقی از بداهه نوازی و موسیقی از پیش نوشته است و بازتاب حالاتی از خشم، ترس و درد است که این اثر توسط کیهان کلهر به قربانیان بمباران شیمیایی حلبچه تقدیم شد.
این اجرا در فستیوال های جهانی ارائه شده و در ایران پس از شروع تور کنسرت گروه ۱۴ اجرا در فروردین ماه در تالار وحدت داشت، سپس در شیراز با استقبال زیادی روبرو شد و در همدان نیز روی صحنه رفت. گروه هم اکنون در ساری در حال برگزاری کنسرت می باشد.
در این اجرا پدرام فریوسفی نوازنده ویولن، میثم مروستی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولنسل و نیلوفر محبی نوازنده ویولن است که به همراه بهنام ابوالقاسم نوازنده سازهای کوبه‌ای اعضای کوارتت مینیاتور را تشکیل می دهند.

تهیه‌ی بلیت کنسرت کیهان کلهر هم اکنون از طریق سایت ایران اجرا امکان پذیر است ک شرح آن بصورت زیر می باشد:
28 تیر _ساعت 21 _ سالن هلال احمر
29 تیر_ساعت 21 _ سالن هلال احمر

https://www.iranejra.com/events/index/index/442%3A%DA%A9%D9%86%D8%B3%D8%B1%D8%AA+%DA%A9%DB%8C%D9%87%D8%A7%D9%86+%DA%A9%D9%84%D9%87%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید