با رسیدن ایام محرم و تعطیلی کنسرت ها;

روزبه بمانی اجراهای خانه ترانه را از سر گرفت

0

موسیقی فارس- شبنم ظهیریان : ترانه خوانی و نقد “خانه ترانه” با مدیریت و اجرای روزبه بمانی پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه، در سالن موسسه فرهنگی هنری ارسباران با حضور جمعی از ترانه‌سرایان سرشناس کشور برگزار شد. همانند سایر جلسات خانه ترانه عکسی از زنده‌یاد « دکتر افشین یداللهی» در سالن به چشم می خورد تا یاد این شاعر گرانقدر همچنان در اذهان باقی بماند.
روزبه بمانی از اینکه به خاطر حجم کاری زیاد نتوانسته بود در جلسات قبلی شرکت کند عذرخواهی کرد و ابراز خوشحالی کرد که دوباره در جلسه حاضر شده است.
سینا امیررحیمی، مهسا حیدری، ملیحه شفیعی،پیمان سپهری،علی محمودی و حسین جاوید از جمله ترانه سرایانی بودند كه در بخش اول آثار خود را خواندند و توسط منتقدین جلسه نکات ضعف و قوت تک تک ترانه‌ها در طی بحث کارشناسی دقیق،به ایشان منتقل شد.

مهدی ایوبی، صابر قدیمی، هما سعادت و علی ایلیا از جمله ترانه سرایان حاضر در این جلسه بودند که در این بین ایوبی و قدیمی بیشترین نقد را روانه ترانه ها می کردند.
بمانی هم از ترانه سرایان جوان خواست تا هربار قبل از اینکه ترانه خود را در این جلسات بخوانند، از دوستان و آشنایان خود کمک گرفته تا بتوانند بهترین اجرا را در جلسه داشته باشند.
در بخش دوم، هما سعادت ترانه ای درباره «کودک همسری» خواند. موضوعی قدیمی که اخیرا به خاطر انتشار عکسی در صفحات مجازی دوباره سر زبان ها افتاده است.
مهدی ایوبی نیز ترانه ای با مضمون مشکلات اقتصادی که امروزه گریبانگیر مردم است برای حضار اجرا کرد.

جلسات خانه ترانه هر دو هفته یک بار با حضور هنرمندان و فعالان این عرصه برگزار می‌شود. جلسه بعدی خانه ترانه روز پنجشنبه بیست و هشتم شهریورماه برگزار خواهد شد. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

در ادامه می توانید عکس های غزل خواجوی را مشاهده کنید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید