تیزر آلبوم «خواستنی» با صدای «شهرام بزرگمهر» منتشر شد

0

موسیقی فارس- جدیدترین آلبوم «شهرام بزرگمهر» پس از شش سال دوری این خواننده از بازار موسیقی پاپ، بهمن‌ماه منتشر خواهد شد. این آلبوم «خواستنی» نام دارد و در آن جمعی از چهره‌های سرشناس موسیقی پاپ حضور دارند. مراحل اداری و صدور مجوز این آلبوم به پایان رسیده و قطعاتش آخرین روزهای میکس و مسترینگ را سپری می‌کند. «امیر ارجینی»، «شهاب اکبری»، «سعید سام» و «علی استیری» از جمله ترانه‌سراها و موزیسین‌هایی هستند که در آلبوم خواستنی حضور دارند و هنوز جزئیات بیشتری از عوامل، منتشر نشده است. از سوی دیگر شهرام بزرگمهر برای آلبوم جدیدش یک تیزر هم آماده کرده است.

این تیزر خوش‌ ساخت با ايده و تهيه‌كنندگى خود «شهرام بزرگمهر» و کارگردانی «پدرام اکبری» تولید و برای آن از تجهیزات متعدد فرودگاهی و لوکیشن‌هایی در چند نقطه ایران بهره گرفته شده است. همچنین به گفته دست‌اندرکاران این اثر تصویری، تولید آن حدود یک ماه به طول انجامیده است. تمامی تصاویر این تیزر هم با استفاده از دوربین‌های فول‌اچ‌دی و همراهی دو تیم حرفه‌ای تصویربرداری و نورپردازی به ثبت رسیده است. البته تیزر آلبوم خواستنی به نوعی رونمایی از موزیک ویدئوهای آن هم هست و طی روزهای آینده قرار است موزیک ویدئوهای این مجموعه هم از طریق سایت «هم‌آهنگ» منتشر شود.
در ادامه می‌توانید تیزر آلبوم خواستنی با تهيه كنندگى و صدای شهرام بزرگمهر را برای اولین بار از سایت موسیقی فارس ببینید و دانلود کنید.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید