رییس عقیدتی سیاسی لشکر ۱۶ قزوین

هیچگونه قراردادی برای برگزاری کنسرت سیروان خسروی منعقد نشده است

0

ما با اصل برگزاری کنسرت مخالفتی نداشته ایم.

موسیقی فارس- سارا تقی نژاد: روز گذشته هفدهم تیرماه، کنسرت سیروان خسروی درسالن ۲۹ فروردین ارتش قزوین لغو شد .

رئیس انجمن موسیقی قزوین بانامه ای به مدیر برنامه های سیروان خسروی خبراز لغو این کنسرت داد و دراین نامه مقصر را رئیس عقیدتی سیاسی لشکر ۱۶ زرهی قزوین دانست و اشاره کرد علیرغم دریافت تمامی مجوزهای لازم و فروش بلیت کنسرت لغو، و از تحویل سالن جهت برگزاری برنامه امتناع شده است.

امااین تمام ماجرا نیست وگفت گو باحجت السلام کربلایی رئیس عقیدتی سیاسی لشکر ۱۶ زرهی قزوین بعد دیگر ماجرا را رو کرد.

حجت السلام کربلایی عنوان کرد: هیچگونه قراردادی برای برگزاری کنسرت سیروان خسروی منعقد نشده است. اسپانسر برگزار کننده کنسرت سیروان خسروی هیچ قرادادی بالشکر ۱۶برای واگذاری سالن نداشته است.قبلا هم بهنام بانی در همین سالن کنسرت خود را برگزار کرده بود و این نشان دهنده  این است که ما با اصل برگزاری کنسرت مخالفتی نداشته ایم.

 

وی افزود: به دنبال پیگیری که با اسپانسر برگزار کننده کنسرت از طریق بازرسی لشکر ۱۶ زرهی ، به آقای خسروی اعلام شد که برگزاری کنسرت منوط به اخذ مجوزهای لازم از سوی دستگاه های زیربط است. علاوه براین، در روز یازدهم تیر نیز موضوع باد شده ازطریق لشکر ۱۶ زرهی مجددا به اسپانسر کنسرت یاد آوری شده که با توجه به عدم ارائه مجوزهای لازم ، امکان برگزاری کنسرت وجود نداشت.

 

با توجه به صحبت‌های رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین و با توجه به موارد مشابهی که در برخی شهرستان‌ها رخ می‌دهد، می‌توان به این نتیجه رسید که احتمالا برگزار کننده این کنسرت در شهر قزوین قصور داشته و کم‌کاری کرده است. از سوی دیگر برگزاری کنسرت بهنام بانی در سالن 29 فروردین ارتش قزوین، نشان می‌دهد که این مجموعه با برگزاری کنسرت‌ها در این سالن مخالفتی ندارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید