کنسرت نیمه تمام لیان

0

ادامه کنسرت در ساعات پایانی شب

موسیقی فارس-لی لا رضایی: کنسرت آنلاین گروه موسیقی محلی«لیان» در فیلمنت نیمه کاره ماند.
برنامه زنده گروه موسیقی لیان که ساعت 21 جمعه شب 22 فروردین ماه از فیلمنت در حال پخش بود، به دلیل مجوز نداشتن میهمان برنامه ناتمام ماند.
این گروه پیش از این اعلام کرده بود که سورپرایزی ویژه برای هوادارانش دارد، با ارسال یک پیامک ساعتی پیش از اجرا اعلام کرده بود محمد بحرانی، صدا پیشه جناب خان، میهمان این اجرا خواهد بود. در نیمه اجرا و به رسم ادب از میهمان خود دعوت کرد تا روی سن برود اما از مسولان حاضر در سالن اعلام کردند این امکان به دلیل نداشتن مجوز برای ورود این صداپیشه به روی سن در برنامه لیان از قبل وجود نداشته است. بنابراین اجازه حضور محمدبحرانی در اجرای زنده و روی سن این برنامه داده نشد.
شریفیان با بیان اینکه این گروه از سال 72 مشغول فعالیت در فضای هنری کشور است، گفت: طی این همه سال فعالیت می دانیم چه چیزی ممنوع و چه چیزی ممنوع نیست! قطعه بعدی را نیز به رسم ادب اجرا می کنیم و برنامه را ادامه نمی دهیم.
سپس قطعه نهایی را اجرا کرد و به محض اینکه پشت میکروفن آمد تا ادامه صحبتهایش را داشته باشد، برنامه قطع شد و فیلمنت به راحتی از اجراهای پیشین این گروه را پخش کرد.

پس از گذشت چند دقیقه از قطع این برنامه شریفیان ب انتشار ویدیویی وعده داد که این اجرا مجددا از سر گرفته می شود.

اما پس از ساعتی با رایزنی های انجام شده بالاخره جناب خان موفق شد به گروه لیان بپیوندد و با محسن شریفیان و تیمش به اجرای برنامه مشترک بپردازد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید