محمود شبیری: لباس مزین به تصویر استادشجریان جنبه تبلیغاتی ندارد

0

موسیقی فارس-نیلوفرمهرابی: محمود شبیری مدیر برنامه های «علی زندوکیلی» طی گفت و گویی با موسیقی فارس از برنامه های آتی این خواننده خبر داد.

وی درخصوص برنامه های پیش روی این خواننده گفت: با توجه به این‌که کنسرت ها به اتمام رسیده است؛ در حال حاضر مرحله اخذ مجوز های آلبوم را می گذرانیم. انشالله بعد از ماه محرم و صفر این آلبوم را روانه بازار می کنیم.

وی با بیان این‌که درحال حاضر اسم مشخصی برای این آلبوم در نظر گرفته نشده است، تاکید کرد:حدودا 11 الی 12 قطعه در آلبوم وجود دارد. به زودی نیز تک قطعه «بهار شیراز» با صدای این خواننده را نیز منتشر می کنیم و در دسترس علاقه مندان قرار می دهیم.

وی در رابطه با واکنش هواداران نسبت به چاپ عکس «محمدرضا شجریان» در لباس کنسرت علی زندوکیلی گفت: قصد ما این بود در این چند اجرای آخر قطعه «مرغ سحر» را برای سلامتی و احترام به استاد شجریان بخوانیم و بایستیم؛ و این کار اصلا جنبه تبلیغاتی نداشته است.

متاسفانه افرادی هستند که خبرهای کذب و بی پایه و اساس را منتشرو فرافکنی می کنند.

شبیری ادامه داد: در اصل طراح لباس این لباس را به رسم یاد بود به علی زندوکیلی اهدا کرده است ؛حتی ما این لباس را بر روی صحنه رونمایی نکرده ایم.

محمود شبیری در رابطه با لغو کنسرت در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:

حرفه ما موسیقی است و تمام تلاشمان را می کنیم به بهترین شکل کارهایمان را انجام دهیم.

به نظر من نباید به این موضوع حساسیت نشان داد بلکه باید کارها را در چارچوب خود انجام داد و در این مسائل زیاد دخالت نکرد. زیرا مسئولان 100% پیگیری های لازم را انجام می دهند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: تنها شهری که ما نتوانسته ایم در آن کنسرت برگزار کنیم شهر مشهد بوده است؛ متاسفانه سلیقه ای با موسیقی برخورد می شود و امیدوارم این مشکلات رفع شوند.

ما نیز تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد تا آلبوم را با بهترین کیفیت روانه بازار کنیم که انشالله مخاطبان را راضی نگه داریم.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید