محمد اصفهانی در برنامه زنده «شبه چله» شبکه دو :

اظهار علاقه محمداصفهانی به همکاری با مجید اخشابی

0

یکی ازچیزهای که من واقعا به آن غبطه می خورم ذوق مجید اخشابی در آهنگسازی و نوازندگی است .

موسیقی فارس-شب سه شنبه محمد اصفهانی در برنامه شب چله که به مناسبت شب یلدا از شبکه دو پخش می شد، محمداصفهانی از علاقه خود به همکاری با مجید اخشابی گفت. وی هنگام خواندن فرازی از شعر « دوش وقت سحر … » با اشاره به این علاقه گفت: سالها پیش این شعر را در مایه بیات ترک اجرا کردم ، آهنگساز این قطعه دوست عزیزم مجید اخشابی بود. یکی از تاسفهای من این است که مجید دیگر به این شکل کار آهنگسازی انجام نمی دهد و فقط برای خودش کار می کند .

وی افزود: من چند وقت پیش که ایشان را دیدم به او اصرار کردم که چند قطعه آهنگ برای من بسازد، ولی ماشالله به قدری گرفتاراست نمی دانم به انجام این کار برسد یا نه ؟

یکی ازچیزهای که من واقعا به آن غبطه می خورم،ذوق وی در آهنگسازی و نوازندگی است که امیدوارم در کنار خوانندگی آن را ادامه دهد . مجید چند کار خوب برای من ساخته است و همین جا روی آنتن زنده در حضور مردم می خواهم از او خواهش کنم آن قسمت را تعطیل نکند .

 

لازم به ذکر است قالب همکاری های این دو هنرمند مربوط به دهه هفتاد است قطعات وقت سحر ، معراج ، زرین کلاه ، وصف علی ، شمع وجود ، عذر تقصیر ، سرگشته، ابر ، دیدار و چندین ساز و آواز از آثار مشترک محمد اصفهانی و مجید اخشابی است ، وی همچنین در آلبومهای تنها ماندم ، هفت سین ، فاصله ، ماه غریبستان و گلچین از محمد اصفهانی به نوازندگی سنتور و سه تار پرداخته بود .

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید