مجید فلاح پور:

گروه عشاق و رسول نجفیان فرداشب در تالار اندیشه

0

موزیک فارس_سهند اینانلو:مجید فلاح پور یکی از فعالترین تهیه کنندگان حوزه موسیقی در کشورمان است که در کارنامه اش آثار بسیار موفقی را می بیند. وی که هم اکنون تهیه کنندگی چندین کنسرت برای گروه های مختلف هنری را برعهده دارد در گفتگویی با موزیک فارس از روند برگزاری این برنامه ها گفت. او که با چندین گروه موسیقی سنتی و تلفیقی و حتی بانوان همکاری می کند روزهای پرکاری را میگذراند. و هم اکنون نیز مشغول فراهم کردن مقدمات برگزاری کنسرت گروه عشاق است. گفتنی است این برنامه فردا (سوم مرداد) در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار خواد شد.
فلاح پور در ارتباط با همکاری های اخیر با گروه های مختلف به موزیک فارس چنین گفت: به تازگی برنامه ای داشتیم با گروه حرکت آرورا که یک مجموعه بسیار حرفه ای و موفق است و اجرای بسیار موفقی هم در تالار سوره حوزه هنری داشتیم که با استقبال خوبی هم مواجه شد. این برنامه که با عنوان “خاطرات” به روی صحنه رفت در حقیقت ترکیبی از موسیقی نواحی و حرکات آیینی و نمایشی با اجرای بانوان گروه آرورا بود که با کیفیت بسیار مناسبی اجرا شده و با رضایت مخاطبان همراه بوده است.
وی در ارتباط با کنسرت گروه عشاق نیز افزود: گروه عشاق یکی از قدیمی ترین گروه های فعال در زمینه موسیقی سنتی ایرانی است که همیشه توانسته اند آثار فاخر و با کیفیتی را عرضه کنند و همین ویژگی آنها باعث شده است که مخاطبین زیادی را جذب کنند. در این کنسرت که فردا شب برگزار خواهد شد هم ما از همکاری آقای رسول نجفیان، هنرمند ارزنده کشورمان بهره خواهیم برد که کار کردن با ایشان مایه مباهات من است و اطمینان دارم فردا برنامه ی بسیار خوبی اجرا خواهیم کرد و از علاقه مندان به موسیقی سنتی کشورمان دعوت می کنم که حتما در تالار اندیشه حوزه هنری به جمع ما بپیوندند.
مجید فلاح پور در ارتباط با روند برگزاری کنسرت گروه عشاق نیز گفت: ماه هاست که این جمع در حال تمرین و هماهنگی است و به لحاظ فنی بسیار کیفیت بالایی داشته اند که طبیعتا خروجی این تلاش ها نیز مثبت خواهد بود. این یک قانون است که اگر در هنر، استعداد و تلاش در کنار هم قرار بگیرند بدون شک نتیجه دلچسب خواهد بود و گروه عشاق هر دو فاکتور را دارد خصوصا که آقای نجفیان هم در این کنسرت گروه را همراهی خواهند کرد و باعث تقویت ترکیب مجموعه شده اند. البته در کنار آقای نجفیان، آقای پنجه پور هم حضور خواهند داشت که با صدای دلنشین ایشان، محفل گرمی در تالار اندیشه رقم خواهد خورد. و اما باید تشکر ویژه ای هم داشته باشم از جمشید آقایی عزیز که با حمیّت و جان فشانی در کنار گروه بوده اند و مسئولیت تنظیم و ساخت قطعات را بر عهده داشته اند. ایشان یکی از آهنگسازان بسیار موفق کشور هستند که آثارشان را بارها شنیده ایم.
فلاح پور در ارتباط با همکاری با گروه های دیگر اینچنین افزود: در حال حاضر تمرکزم بر روی اجرای هرچه بهتر کنسرت گروه عشاق است، هرچند با گروه “دلیار” نیز در حال تمرین و آمادگی برای اجرای کنسرت در تاريخ ١٥ مرداد در فرهنگسراى نياوران هستیم که به امید خدا پس از برگزاری برنامه فردا حتما اطلاع رسانی خواهم کرد. هرچند در صفحه شخصی خودم نیز روند این تمرینات را به مخاطبان عزیزمان گزارش می دهم ولی بزودی جزییات را نیز اعلام می کنم تا علاقه مندان در جریان امور قرار بگیرند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید