اخلاق حرفه ای اولویت همکاری من با گروه های موسیقی است

1

موسیقی فارس-

یک تهیه کننده موسیقی ایرانی گفت: اصالت وهویت هر گروه در اخلاق حرفه ای آن خلاصه می شود که مهمترین اصل همکاری با آنهاست.

مجید فلاحپور با بیان این مطلب اظهار داشت: هم اکنون مشغول همکاری با گروه روناک در جایگاه تهیه کننده هستم که به زودی نیز کنسرتی مشترک را روی سن می بریم. اخلاق حرفه ای و حرفه ای بودن این گروه باعث شد تا همکاری با آن را در راس امور خود قرار دهم و به لطف خدا در روز 21 اردی بهشت ماه و تالار سوره حوزه هنری تهران محصول این همکاری به سمع و نظر مخاطبان می رسد.
وی که تجربه همکاری با گروه های متعددی را در کارنامه خود دارد تاکید داشت: پرداختن به موسیقی سنتی و ایرانی جزو دغدغه های اصلی من است و از این پس نیز با جدیت بیشتر از قبل به این مقوله خواهم پرداخت. این موسیقی مهجور مانده است و ترجیح من فعالیت در این حوزه است.
وی در پاسخ به اینکه انگیزه اش از فعالیت در این سبک چیست، گفت: ارتقا و رشد این موسیقی به نظر من باید در سبد فرهنگی هر یک از ما قرار بگیرد. من به عنوان یک تهیه کننده بر خود وظیفه می دانم تا از این نوع موسیقی که ریشه در فرهنگ تک تک ما دارد، حمایت کنم. موسیقی اصیل ایران، موسیقی با ارزشی است و ما باید آن را به بهترین شکل ممکن برای آیندگان پاسداری کنیم. من فقط و فقط به حرف دلش گوش کرده و برای پیشرفت و شناساندن این نوع از موسیقی به مردم است که در این راستا گام برداشته ام..
هیچ انگیزه ای بالاتر از علاقه نیست تا بتواند کسی را در این حوزه ثابت نگه دارد و ماندگارش کند.
این تهیه کننده که به زودی با کنسرت گروه «روناک» چهره جدیدتری از موسیقی را تجربه می کند در پایان گفت: از تمامی گروه های موسیقی سنتی برای همکاری استقبال می کنم وحتی الامکان تلاش خود را در این زمینه می کنم تا به هدف خود برسم. امیدوارم بتوانم در این مسیر موفق شوم. البته خانم آیدا امیری مقدم به عنوان مدیر اجرایی در کنار من حضور دارند که خود سرپرست گروه تیار را به عهده دارند و در زمینه موسیقی نیز تحصیلات آکادمیک داشته است. همچنین به جهت حجم زیاد کارها از خانم آرزو امیری نیز دعوت به همکاری کرده ایم که در زمینه اجرایی کنارمان حضور داشته باشند.
گفتنی است مجید فلاحپور تا کنون با چهره هایی همچون پیام عزیزی، مجید درخشانی و … همکاری کرده است
کنسرت گروه روناک (21 اردیبهشت ماه) و عشاق(20 اردیبهشت ماه) به تهیه کنندگی مجید فلاحپور برگزار می شوند. مدیراجرایی این کنسرت ها «آیدا امیری مقدم» است.
علاقه مندان براى تهيه بليت كنسرت فوق ميتوانند از هم اكنون از سايت ايرانكنسرت اقدام نمايند و يا با شماره تلفنهاى روابط عمومى
٠٩٣٨١٥٧٣٨٠٩
٠٩٣٠١٢٢٦٤٨٤
٠٩٣٥٥٣٧٣٢٧١.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

1 دیدگاه

  1. ایشون با اکثر گروههایی که کار کردن به اختلاف خوردن، در مورد مسائل مالی و نحوه قرداد و هیچ تلاشی برای فروش بلیط و سایر خدمات نمیکنن و اکثر افراد دچار ضرر مالی میشن .

پاسخ دهید