برای موسیقی ارزش قائل باشیم

0

موسیقی فارس-یک تهیه کننده حوزه موسیقی سنتی و پاپ خواستار اهمیت و ارزش موسیقی شد.
مجید فلاحپور؛ تهیه کننده موسیقی سنتی، محلی و پاپ ؛ با عنوان این مطلب گفت: در روزهایی که موسیقی جدی ، کمتر مورد توجه جوانان قرار می گیرند جا دارد تا از این موسیقی حمایت کنیم و پرداختن به این حوزه را در سبد فرهنگی خود قرار دهیم.
این تهیه کننده در ادامه صحبت های خود افزود: به صرف علاقه ای که به این سبک از موسیقی دارم عمده فعالیت خود را محدود به همین سبک و سیاق کرده ام و توانسته ام به هدفم که ترویج و اشاعه این موسیقی بود، برسم.
وی که به زودی کنسرت هایی در این حوزه برگزار می کند، از کنسرت پیش روی خود سخن گفت و اظهار داشت:
كنسرت گروه موسيقي محلي “تيار” را پیش رو دارم که قرار است در تالار اندیشه حوزه هنري برگزارشود. این کنسرت به سرپرستي “آيدا اميري مقدم ” ٢٨تير ماه و باحضور نوازندگان حرفه ای روی سن می رود.
وی با تاکید بر اینکه این اجرا از اجراهای بسیار شنیدنی در این حوزه از موسیقی است، افزود:در تاریخ 28 تیرماه جاری و به سرپرستي آيدا اميري مقدم نوازنده دف و دایره و همچنین مدیریت اجرایی وی در ساعت ٢١:٣٠ روي صحنه خواهد رفت.
وي افزود : حميد رضا پنجه پور و امير يوسفي نژاد “خوانندگان” ، هاله خاوراني ، ليدا باقري و فاطمه دهقاني “همخوانان” ، ستاره اسدالهي ” كمانچه” ، ياسمن نجم الدين ” قانون” ، ليدا باقري ” فلوت” ، فاطمه دهقاني “عود” ، گلنار خليلي “تار” ، آناهيتا رمضاني “تار”، فريده سرسنگي “كوبه اي”، و نوازنده مهمان فرشته مبشري “كمانچه” در اين كنسرت هنرنمايي خواهند كرد.
او بيان كرد : تنظيم كنسرت پيش روي گروه موسيقي تيار بر عهده حسين فاضل و جمشيد آقايي است.
فلاحپور در پایان با اشاره به اینکه تمام تلاشش را برای هرچه بهتر برگزار شدن کنسرت سنتی تیار در این اجرا می کند، گفت: علاقه مندان میتوانند برای تهیه بلیت این کنسرت به سایت ایران کنسرت مراجعه کرده و یا با شماره تلفن …. تماس بگیرند.

IMG_20180716_232712_959

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید