علی ضیا مجنون را با صدای بیداد رونمایی کرد

0

موسیقی فارس-امیر قهرمانی با نام هنری 《بیداد》متولد ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۶۸ در تهران است.
وی از کودکی آموزش موسیقی را آغاز کرد تا بتواند اکنون به عنوان یک موزیسین موفق خود را معرفی کند.

«بیداد» خواننده و آهنگساز است و تاکنون آهنگ سازی قطعات زیادی را انجام داده است.
سبک خواندن وی یک سبک متفاوت و به تعبیری جدید است که به دستگاه های موسیقی ایرانی آسیب نمی زند بلکه می تواند گوش شنونده را برای بیشتر شنیده شدن ترغیب کند.

«بیداد» خواننده ای نیست که خود را محدود به یک سبک و یا فضای خاص کند،بلکه او تلفیقی از سبک های مختلف موسیقی را برای مخاطب در اثر خود بوجود می آورد.
که این خود از نکات مثبت کارهای این خواننده است.

حال امروز ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۵ اثر جدید بیداد را خواهید شنید.
قطعه مجنون که ترانه آن به قلم احمد امیرخلیلی’ نوشته شده و سیاوش رحمانی تنظیم آن را برعهده داشته عصر امروز به تهیه کنندگی حمید خسروبیگی منتشر می شود.
گفتنی است که این قطعه به احترام شهدای جزیره مجنون ساخته شده و اثری است که برای نخستین بار در برنامه تلویزیونی «فرمول یک» با تهیه کنندگی و اجرای «علی ضیا» رونمایی و اجرا خواهد شد.

 

علی ضیا نیز اعلام کرده است که از این پس همکاری های متعددی با «بیداد» انجام خواهد داد و مخاطبان شاهد برنامه ای متفاوت خواهند بود.

«حمید خسروبیگی» در گفتگو با «گنجِ نوا» اعلام کرد:نخستین آلبوم «بیداد» اوایل سال ۹۶ روانه بازار موسیقی خواهد شد و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
این آلبوم فضاهای مختلف موسیقی را در بر میگیرد و مجموعه ای است که در آن با نوازنده ها و هنرمندان به نامی همکاری کرده ایم.

وی همچنین در ارتباط با فعالیت های دیگر این خواننده اعلام کرد:پس از تولید آلبوم،تور کنسرت های بیداد را آغاز خواهیم کرد و در مورد دیگر فعالیت ها و همکاری های بیداد از طرف ما، برنامه ها و خبرهای هیجان انگیزی وجود دارد که به زودی در اختیار دوستداران قرار می دهیم.

«بیداد» پس از سال ها فعالیت در عرصه ی موسیقی،امروز قدم در راه جدیدی گذاشته است.
راهی که قطعاً می تواند آن را با موفقیت پشت سر بگذارد و جایگاه متفاوتی برای خود ایجاد کند.
قطعه مجنون را امروز از تمامی سایت های معتبر موسیقی خواهید شنید.

photo_2017-03-16_21-31-56

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید