در سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر؛

«ماکان بند» طرفدارانش را سورپرایز کرد

2

موسیقی فارس-سارا صادقی: در پنجمین شب از جشنواره موسیقی فجر ماکان بند با سورپرایز ویژه خود به روی صحنه آمد وبا رونمایی از قطعه تازه خود به نام «حس عجیب» مخاطبانش راغافلگیر کرد.
موسیقی فارس_جشنواره موسیقی فجر در پنجمین روز شاهد اجرای شاد وپرانرژی ماکان بند بود این گروه که با طراحی لباس ونورپردازی خاصی به روی صحنه آمده بود با رونمایی از قطعه «حس عجیب» مخاطبان خود را سورپرایز کرد وبا اجرای آهنگ «پیشم بخند» تولد یک سالگیش را در حضور طرفدارانش جشن گرفت. از دیگر اتفاقات قابل توجه در این کنسرت صحبت های «رهام» در خصوص حادثه ای که در زاهدان رخ داد ومنجر به مرگ بسیاری از هموطنانمان شد، بود او از این واقعه اظهار تاسف کرد وگفت اگر آنها نبودند ما هم نمی توانستیم با آرامش زندگی کنیم وحتی روی صحنه برای شما اجرایی داشته باشیم واز حضار خواست به احترام این شهدا یک دقیقه سکوت کنند. در ادامه این کنسرت ماکان بند آهنگ «رفت» را با طرفدارانش همخوانی کرد و وقتی شور وهیجان جمعیت را دید این قطعه را بار دیگر اجرا کرد. از دیگر قطعاتی که با استقبال حضار روبه رو شد قطعه «دیونه بازی»، «تنها»، «چشای تو» و «بد کردی با دلم» بود.
در پنجمین شب از جشنواره موسیقی فجر گروه ماکان بند در لحظات پایانی کنسرتش طبق روال همیشه به معرفی تک تک اعضای خود چون یاشار خسروی، علی الماسی، سهیل اباذری پرداخت و در ادامه از ارگان های مختلف، برگزار کننده جشنواره منوچهر حسنی، تهیه کننده ومدیر موسسه «آوازی نو» حسن اردستانی به طور ویژه تشکر داشت وبا آهنگ «یه لحظه نگام کن» با طرفدارانشان خداحافظی کردند.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

2 دیدگاه

  1. Pingback: سورپرایز ماکان بند توسط گلزار - دیدچه

پاسخ دهید