به دنبال ادعای خواننده زیرزمینی درباره نحوه حضور خوانندگان در «دورهمی»

پاسخ ماکان بند به علیشمس 

0

موسیقی فارس– «ماکان بند»‌ ادعای خواننده زیرزمینی درباره نحوه حضور خوانندگان در «دورهمی» به تندی واکنش نشان داد.

گروه «ماکان بند» با انتشار متن کوتاهی در استوری اینستاگرام به ادعای یکی از خوانندگان زیرزمینی مبنی بر ,پرداخت پول‌های هنگفت از سوی خوانندگان جوان برای حضور در برنامه «دورهمی»، پاسخ داد.

پاسخ ماکان بند به علیشمس در رد این ادعا این است:‌ «دعوت از ما برای حضور در «دورهمی» نخست به درخواست ,هواداران و در مرحله بعد توسط آقای اوجی صورت گرفت، بدون کوچکترین منتی یا درخواست ریالی پول.»

پاسخ-ماکان-بند-به-علیشمس

بد نیست بدانید افشاگری علیشمس در مورد برنامه دورهمی

علیشمس که در لایو اینستاگرام خود ادعا کرده بود از خوانندگان برای حضور در برنامه دورهمی ,پول دریافت می شود و مسئول انتخاب مهمان ها نیز علی اوجی است ؛ گفت به طور مثال از حمید هیراد,۱۰۰ میلیون تومان پول گرفتند و همینطور ماکان بند!

پاسخ-ماکان-بند-به-علیشمس-1-500x455

علیشمس در ادامه گفت خواننده ای مثل مهدی جهانی را به همین خاطر دعوت نکردند و آقای مهران مدیری,بی خبر از این ماجراهاست. ماکان بند نیز در استوری خود نوشت این خواننده حالت طبیعی ,نداشته و این حرف ها اصلا واقعیت ندارند!

از حمید هیراد صد میلیون گرفته بودند از ماکان بند هم گرفتند….ولی کسایی که پول نمی دهند,براحتی از لیست حذف می کنند.مثل مهدی جهانی واشوان .مطمئنم آقای مدیری,از این ماجرا ها با خبر نیستند.

تا کنون هیچ یک از وب سایت ها یا رسانه های خبری هیچ اطلاعاتی در مورد ادعاهای خواننده زیر زمینی,یعنی علیشمس اعلام نکرده است.

گروه ماکان شناخته شده با نام ماکان بَند (به انگلیسی: Macan Band) یک گروه موسیقی ایرانی,در سبک پاپ است. این گروه متشکل از دو خواننده به نام‌های امیر مقاره و رهام هادیان است.

مدیر گروه یاشار خسروی و تنظیم کننده گروه نیز امیر میلاد نیکزاد است؛ و هماهنگی کنسرت‌های ماکان,به دست علیرضا خاکی است امیر متولد ۳ دی سال ۱۳۷۴ و رهام متولد ۷ مرداد ۱۳۷۰ می‌باشد.

این گروه در بیشتر استان‌های ایران کنسرت گذاشته‌اند و تور کنسرت‌های اروپای این گروه از ۱۰ مارس,آغاز می‌شود. این گروه در برنامه دورهمی در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۶ حضور پیدا کردندامیر مقاره در برنامه دورهمی گفته‌است

شغل قبلی او پیک موتوری بوده‌است رهام هادیان هم گفته‌است شغل‌های قبلی او نمونه‌گیر،کارمند داروخانه ،… بوده‌است. مدرک تحصیلی رهام کارشناسی ارشد زبان انگلیسیو امیر مقاره دیپلم است.

اصل معروفیعیت این گروه از بعد از انتشار آهنگ هر باراین درو است این گروه از معدود گروه‌های هستند,که طی فقط یک سال مشهورشدند. وهمچنین بیشتر کنسرت‌هایشان با استقبال ,شدید مردم روبرو شده‌است.

منبع: خبرآنلاین

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید