کنسرت «ماکان بند» برگزار شد

0

موسیقی فارس-مجموعه «ماکان بند» در تازه ترین کنسرت خود با بلیت های ۴۵ هزار تومان روی صحنه رفت.
به گزارش موسیقی فارس، مجموعه «ماکان بند» از گروه های پرطرفدار موسیقی پاپ طی روزهای سوم و چهارم دی ۱۳۹۷ در ۲ نوبت کنسرت‌هایی ویژه را در سالن همایش‌های ایرانیان برای هوادارانش برگزار کرد، این در حالی بود تمام بلیت‌های این کنسرت‌ها با رقم ۴۵ هزار تومان به فروش رفت.
شرکت «آوازی نو» تهیه کننده کنسرت های «ماکان بند» پس از برگزاری کنسرت‌های این گروه در تهران و شهرستان‌ها، تصمیم گرفت تا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و امید در اقشار مختلف جامعه، کنسرت‌هایی را با قیمت ۴۵ هزار تومان برگزار کند.
در حین برگزاری کنسرت، اعضای «ماکان بند» به گونه‌ای روی صحنه قرار گرفتند که بتوانند عکسی یادگاری با تمامِ حاضران در سالن بگیرند. البته برگزار کنندگان کنسرت، این امکان را فراهم کرده بودند تا تمام حاضران در سالن، هنگام خروج بتوانند با خوانندگان محبوبشان عکس یادگاری بگیرند. برای این کار خروجیِ ویژه‌ای در نظر گرفته شد تا هواداران با گذر از این خروجی در فضایی با نور و شرایط مناسب عکس‌های یادگاریشان با خوانندگان «ماکان بند» را بگیرند.
امیر مقاره یکی از خوانندگان این گروه، در بخشی از برنامه شب گذشته گفت: این‌ کنسرت برای من و رُهام و تمام بچه‌های ماکان، اجرایی ویژه است؛ اجرایی که به افتخار دوستانی برگزار می‌شود که تاکنون به هر دلیلی نتوانستند به کنسرت ما بیایند. بدون شک اگر برای ۲ ساعت مخاطبان شاد باشند و مشکلات خود را فراموش کنند برای ما باعث افتخار است.
«عاشق که میشی»، «هر بار این درو»، «پیشم بخند»، «با تو آروم میشم»، «دو دیقه بودی حالا»، «یک لحظه نگام کن»، «دلگیری» و «یه عصر خوب بخشی» از آثاری بودند که در این کنسرت اجرا شدند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید