فرزاد فرزین: «منوبشناس»ربطی به مایکل جکسون ندارد

0

موسیقی فارس- خبری مبنی بر اجرای قطعه «منوبشناس» با همکاری چهل خواننده این روزها دست به دست می‌شود و گفته شده که با الهام ازقطعه معروف مایکل جکسون تولید می شود.

در حالی این خبر منتشر شده که حاضران در این قطعه معتقدند این قطعه یک اثر مستقل است. فرزاد فرزین با اظهار این مطلب گفت: قطعه مذکور ربطی به اثر مایکل جکسون ندارد و یک آهنگ مستقل است. هواداران بهترین آهنگ من را خواهند شنید.

چهل خواننده پاپ در ایران در تجربه ای کم‌ نظیر در یک قطعه با موضوع صلح و وحدت ملی با محوریت ایران تحت عنوان «منو بشناس» همخوانی کردند.

این اتفاق که برای اولین بار در تاریخ موسیقی ایران رقم می خورد، با حضور چهره های شاخص موسیقی پاپ تهیه وتولید شده است و موزیک ویدئوی خوش ساخت و حرفه ای این اثر، مراحل پایانی تولید را طی می کند.

«منو بشناس» تلاش موسسه موسیقی «ماوا» و خوانندگان سرشناس ایرانی برای تقویت هویت ملی در میان ایرانیان است. بهروز صفاریان، رضا صادقی، فرزاد فرزین، فریدون آسرایی، حجت اشرف‌زاده، گرشا رضایی، خشایار اعتمادی، پرواز همای، سینا شعبانخانی، روزبه نعمت‌الهی، گروه سون، کاوه آفاق، حسین حقیقی، مسعود صادقلو، حمید هیراد، حامد همایون، سینا درخشنده، سامان جلیلی، احسان حق شناس، رضا شیری و تعداد زیادی از خوانندگان و هنرمندان دیگر، در این اثر حضور دارند.

این اثر با شعری از احمد امیرخلیلی، آهنگسازی فرزاد فرزین، تنظیم کنندگی بهروز صفاریان است که تهیه کنندگی آن را میثم محمدحسنی انجام داده و در موسسه موسیقی «ماوا» تهیه و تولید شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید