دردکشیده طبیب است!/خبرهای خوبی در راه است

0

موسیقی فارس_سارا تقی نژاد: پدرام مرندیز آهنگساز و موزیسین شناخته شده ایرانی به همراه علی زارع از تهیه کنندگان موسیقی کشورمان درگفت و گو با سایت موسیقی فارس
از رویداد مهم و تاثیرگذاری در عرصه موسیقی ایران خبر دادند.

پدرام مرندیز گفت: قرار است خود را از کار تدریس بازنشسته کنم و آموزشگاه موسیقی‌ام را تغییر کاربری دهم. من به همراه آقای علی زارع در حال ساخت اپلیکیشن مخصوص هنرمندان و استعدادهای خاموش عرصه موسیقی کشورمان هستیم.

علی زارع نیز اینچنین ادامه داد: از سال ۸۹ به فکر این افتادم که بتوانم بستری رافراهم کنم تا در آن کسانی که در عرصه موسیقی با وجود استعدادهایشان کمتر دیده شده‌اند و یا کسانی که مستعد هستند، اما سرمایه مالی کافی ندارند را به تهیه‌کنندگان عرصه موسیقی معرفی کنیم. طراحی این اپلیکیشن یک سال طول کشید و دو ماهی می شود که در مرحله رفع باگ‌های آن هستیم. انشاالله طی روزهای آینده این اپلیکیشن را وارد بازار می‌کنیم تا خوانندگان، نوازنده‌ها و سایر هنرمندان عزیز بتوانند از آن به طور کاملا رایگان استفاده نمایند. هنرمندان عزیز با تهیه اکانت و پسورد رایگان می‌توانند به راحتی آثار خود را به سرمایه‌گذاران حوزه هنر معرفی نمایند.

در همین رابطه پدرام مرندیز گفت: هدف ما از راه‌اندازی این اپلیکیشن یک غایت معنوی است. همان‌طور که می گویند درد کشیده طبیب است، من و آقای زارع در عرصه موسیقی مرارت ها کشیده‌ایم. لذا تصمیم گرفتیم تا با همکاری یکدیگر، دست به دست هم دهیم تا بتوانیم استعداد و آرزوهای جوانان کشورمان را در این عرصه پاسخگو باشیم.

علی زارع از قسمت‌های مختلف این اپلیکیشن سخن گفت: قسمت جست وجو، استوری‌های کاربران، قسمت صداهای غایب برای کاربرانی که تا به حال بنا به شرایط‌شان نتوانسته‌اند بدرخشند وجود دارد. این عزیزان می‌توانند با قرار دادن فیلم یا صدا از خود، به معرفی خود برای تهیه کنندگان عرصه موسیقی بپردازند.

زارع ادامه داد: من معتقدم اگر ما از طرف هنرمندان عزیز و استعدادهایمان حمایت شویم می‌توانیم غول چراغ جادو و یا همان مافیای موسیقی را شکست دهیم. واقعا باید تلاش کرد تا موسیقی با محتوای خوب به گوش مخاطبان برسد و شاهد ظهور ستاره‌های مختلف در نوازندگی، خوانندگی باشیم. البته در این اپلیکیشن سعی کرده‌ایم نیازهای مخاطبان را هم بشناسیم و مثلا اگر کسی دنبال یک استاد پیانو خوب است بدون اتلاف وقت بتواند اساتید مختلف را مورد مقایسه قرار دهد و با توجه به نیازهای خود گزینه مناسب را انتخاب نماید.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید