آموزش تکنیک های مختلف

اردیبهشت ماه ماریو تقدسی کارگاه آواز برگزار می کند

0

موسیقی فارس-مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در راستای برپایی دوره های آموزشی تخصصی، کارگاه آواز در تالار رودکی برگزار می کند.

به گزارش موسیقی فارس، مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در راستای برپایی دوره های آموزشی تخصصی، کارگاه آواز در تالار رودکی برگزار می کند. این کارگاه با حضور ماریو تقدسی خواننده اپرا و سولیست سابق اپرای وین روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت در تالار رودکی برگزار می‌شود.

در توضیح کارگاه آواز ماریو تقدسی آمده است:

«این کارگاه مقدمه یک کارگاه بلند مدت بوده که هدف از برگزاری آن، کشف و حمایت از استعدادهای برتر و اجرای صحنه‌ای از طریق تشکیل گروه کر و اجرای موزیکال است. این کارگاه تخصصی بیشتر برای آن دسته از افرادی که حداقل با یکی از سبک‌های موسیقی آشنا هستند، مفید و قابل استفاده خواهد بود.

تکنیک تنفس دیافراگماتیک، پرورش صدا، ارتقای کیفیت رنگ، حجم و قدرت صدا با تکنیک صحیح و خواندن بدون فشار، به همراه اجرای قطعات و آریاهای آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و قطعات ایرانی سرفصل مباحث مطروحه در کارگاه است.

در پایان کارگاه، طی مدت یک ماه متقاضیان می‌توانند با ارسال قطعه آوازی در قالب فیلم، برای گزینش و حضور در کارگاه اصلی که در زمستان ۹۷ برگزار خواهد شد شرکت نمایند. کارگاه زمستان منتهی به یک اجرای صحنه‌ای و استعدادهای برتر انتخاب و مورد حمایت قرار خواهند گرفت».

کارگاه تخصصی آواز (مناسب برای تمامی سبک‌های آوازی)، جمعه و شنبه، ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ساعت ۱۷ تا ۲۰ در تالار رودکی برگزار می شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید