مهر ماه امسال و به همت موسسه آراد؛

میزبانی هفت کشور قاره سبز از تور بزرگ کنسرت «مسیح و آرش»

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: تور بزرگ کنسرت های «مسیح و آرش» از ۲۷ سپتامبر تا ۱۳ اُکتبر ۲۰۱۹ برابر با ۵ تا ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۸ در ۱۰ شهر اروپایی به روی صحنه می رود.

این تور که بزرگترین تور کنسرت های ایرانی در اروپا خواهد بود، از روز ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹(۵ مهر ماه ۱۳۹۸) از شهر فرانکفورت آلمان آغاز می شود و پس از آن نیز به ترتیب در شهرهای کپنهاک پایتخت دانمارک(۲۸ سپتامبر)، وین پایتخت اتریش(۲۹سپتامبر)، دوسلدورف آلمان(۲ اُکتبر)، هامبورگ آلمان(۳ اُکتبر)، بروکسل پایتخت بلژیک(۴ اُکتبر)، اسلو پایتخت نروژ(۵ اُکتبر)، هیلفرسوم هلند(۱۱اُکتبر)، استکهلم پایتخت سوئد(۱۲ اُکتبر) و گوتنبرگ سوئد(۱۳ اُکتبر) به همت «موسسه فرهنگی هنری آراد» پیگیری خواهد شد.

گفتنی ست که علاقه مندان برای تهیه بلیت و حضور در این تور اروپایی می توانند به پایگاه های اینترنتی زیر مراجعه نمایند:

۲۷ سپتامبر آلمان_فرانکفورت www.ADticket.de

۲۸ سپتامبر دانمارک_کپنهاک www.Beelits.com

۲۹ سپتامبر اتریش_وین www.Posttick.com

۲ اُکتبر آلمان_دوسلدورف www.Posttick.com

۳ اُکتبر آلمان_هامبورگ www.Bama-hamburg.com

۴ اُکتبر بلژیک_بروکسل www.Posttick.com

۵ اُکتبر نروژ_اسلو www.Tix.com

۱۱ اُکتبر هلند_هیلفرسوم www.Gooliandtheafer.com

۱۲ اُکتبر سوئد_استکهلم www.Volek.in

۱۳ اُکتبر سوئد_گوتنبرگ www.Persivent.com

شایان ذکر است که برادران عدل پرور پیش از این نیز موفق به برگزاری چندین سانس کنسرت در تهران و سایر شهرستان ها شده بودند که با استقبال خوب مخاطبانشان همراه بوده است. «مسیح و آرش» پس از سال ها فعالیت در عرصه موسیقی، نخستین کنسرت خود را در تاریخ ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۶ و در چهار سانس پیاپی در تالار وزارت کشور، در میان استقبال کم نظیر طرفدارانشان و حضور هنرمندان به نام به روی صحنه بردند. همچنین نخستین آلبوم این دو برادر به نام «دریا» نیز در تاریخ ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ و به همت «موسسه فرهنگی هنری آراد» راهی بازار موسیقی کشور شد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید