کنسرت یراحی در سالن همایش‌های ایرانیان؛

شب خاطره ساز یراحی در تهران+عکس

0

موسیقی فارس _ ملیکا انصاری: مهدی یراحی، خواننده جوان و مطرح کشور در شامگاه بیست و سوم آبان ماه در سالن همایش‌های ایرانیان به همت شرکت فرهنگ گستر صبا به روی صحنه رفت.
یرایحی در این کنسرت تولد خود را با طرفداران پرشمارش شریک شد. شروع این کنسرت سه ساعته با آهنگ «نمیشه ادامه داد» بود و در ادامه هدیه این هنرمند با اخلاق به هواداران خود، خواندن نزدیک به چهل آهنگ بود و تقریبا تمام قطعاتی که تا به امروز از این خواننده منتشر شده، خوانده شد و با تمامی قطعات حضار داخل سالن همراهی می کردند؛ از جمله این قطعات می‌توان به «امپراطور»، «انفرادی» ، «شال گردن»، «صورتک» ، «مغلوب»، «هر جای دنیایی» ، «حیک» ، «آشوب» ، «سال درد»، «نفس»، «بیست و‌ یک روز بعد » و قطعه تازه منتشر شده «طلوع می‌کنم » اشتره کرد. اولین قطعه از سه‌گانه عاشقانه مهدی یراحی است.

شایان ذکر است که قطعه طلوع می‌کنم یک روز پیش از کنسرت و دقیقا در سالگرد انتشار اولین قطعه از سه‌گانه اجتماعی این خواننده به نام «سرسام» منتشر شد که دیگر قطعات این سه گانه اجتماعی «پاره سنگ» و «انکار» بودند. این خواننده سه گانه اول خود را با نام سه گانه اجتماعی و دومین سه گانه خود که در حال انتشار است را با نام سه گانه عاشقانه، تولید کرده است؛ مضمون سه گانه های آتی یراحی و هدفی که در پی انتشار آن ها به دنبال دارد تنها در ذهن خلاق اوست و باید منتظر اتفاقات متفاوت پیش رو باشیم.

مهدی یراحی ضمن تشکر از همراهی طرافدارانش، بابت حمایت‌ها به‌ ویژه در قطعات اجتماعی ابراز خرسندی کرد و همچنان تاکید خود را در ادامه دادن تولید آثار اجتماعی و دغدغه مندی نگه داشت.

همچنین او نوید به پایان رسیدن مراحل تولید آلبوم عربی خود را داد که به زودی روانه بازار موسیقی خواهد شد و انتظار می‌رود این آلبوم همانند دیگر آثار او مورد استقبال مخاطبانش قرار بگیرد.

کنسرت مهدی یراحی به روایت تصویر؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید