اجرای بزرگترین کنسرت در عید سعید فطربا صدای مهدی یراحی

0

موسیقی فارس-شب گذشته رامبد جوان میزبان مهدی یراحی خواننده پاپ کشورمان بود
مهدی یراحی: آلبوم ششم با زبان عربی منتشر می‌شود/ اجرای بزرگترین کنسرت در عید سعید فطر
 رامبد جوان شب گذشته پانصد و یکمین برنامه «خندوانه» را با شروع دوباره و انرژی مضاعف به سازندگان این برنامه مجدد تبریک گفت و شادی «خندوانه» را به تمام کارگران، کارآفرینان، معلمان و تولیدکنندگان ایرانی تقدیم کرد. در این شب برنامه خندوانه، میزبان مهدی یراحی خواننده آلبوم «آینه قدی» شد و با توجه به هفته معلم با اجرای نمایشی استاد کهنموئی به روی آنتن رفت.
جوان به مناسبت اعیاد شعبانیه و تولد پانصدویکمین برنامه «خندوانه» در جشنی ویژه میزبان یکی دیگر از مهمانان فصل سوم، مهدی یراحی خواننده پاپ کشورمان شد.
یراحی در ابتدا ضمن سلام به همه هموطنان درباره بازخورد مثبت حضورش در برنامه خندوانه گفت و از جناب خان و محمد بحرانی یاد کرد.
جوان به وعده یراحی و اجرای رایگان وی برای کودکان بی‌بضاعت در فصل قبل اشاره کرد و یراحی در ادامه، از کنسرت بزرگ و اجرای رایگان در زیر پل خرمشهر گفت و به زمان برگزاری آن بعد از ماه مبارک رمضان، یعنی عید سعید فطر اشاره کرد.
خواننده تیتراژ برنامه تلویزیونی «ماه عسل» در ادامه با بیان فعالیت‌های 15 ساله خود در عرصه موسیقی اظهار داشت: در این 15 سال، چهار آلبوم موسیقی از کارهای خودم با عنوان «من را رها کن»، «امپراطور»، «مثل مجمسه» و سال جاری، «آینه قدی» را منتشر کردم. در سال 80 از انتشار یکی از آلبوم هایم به دلیل تاخیر در صدور مجوزش، خودداری کردم و برای رفع امور روزانه کارهای دیگران را آهنگ‌سازی کردم.
وی با اشاره جوان به آلبوم ششم، در خصوص قالب و سبک ششمین آلبوم خود بیان کرد: احتمالا ششمین آلبوم را با زبان عربی منتشر کنم.
یراحی در ادامه با عنوان اینکه آهنگ خیلی از خوانندگان ایرانی را حفظ هستم، یکی از قطعات رضا صادقی را به صورت زنده اجرا کرد و به اجرای خود در کنسرت‌ها اشاره کرد.
وی با بیان خاطره‌ای از همخوانی نکردن مردم در یکی از کنسرت‌هایش در جنوب، از حضور و بازخورد مخاطبانش گفت و دو قطعه موسیقی خود را به همراهی گروه موسیقی خود اجرا کرد و با شمارش تماشاگران حاضر در استودیو لبخند 15 ثانیه‌ای خود را ثبت کرد.
خواننده آلبوم «مثل مجسمه» افزود: همیشه دوست داشتم استعداد شاعری داشته باشم و به شدت شعر گفتن را دوست دارم و اگر باری دیگر به دنیا بیایم دوست داشتم شاعر می‌شدم.
یراحی با آرزوی اینکه، آرزو دارم حاشیه‌های زندگیم کم شود و آرامش بیشتری داشته باشم، در خصوص پایمردی و تلاش‌های یک هنرمند در عرصه هنری گفت: تمام تلاشم این است که از حاشیه‌ها به دور باشم و لیکن کار ما خیلی سخت است و اگر بخواهیم درگیر مد و بازار نشویم باید خیلی پایمردی کنیم و صحبتم اشاره به مدیریت فرهنگی کشور است که می تواند از عرصه فرهنگی هنری حمایت کند که متأسفانه در ایران چنین حمایت‌هایی وجود ندارد.
 همچنین در پایان مهدی یراحی آخرین لوح فشرده آلبوم موسیقی خود را با عنوان «آینه قدی» به جوان هدیه کرد و دو قطعه آخر را با زبان عربی اجرا و تقدیم به جناب خان کرد.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید