آلبوم مهرزاد خواجه امیری بعد از محرم و صفر منتشر می شود

0

موسیقی فارس– مروارید ایمانی: مهرزاد خواجه امیری خواننده، آهنگسازوتنظیم کننده کشورمان که این روزها نامش با تک آهنگ «تابستون» بر سر زبان ها افتاده است ، جدیدترین آلبومش را بعداز محرم و صفر روانه بازار موسیقی کشور می کند.

این خواننده با اعلام این خبر به موسیقی فارس گفت: آلبومی  درژانر نیوایج در دست ساخت داریم که بعد از ایام محرم و صفر منتشرخواهد شد. چندی پیش هم  تک آهنگی از من با عنوان «تابستون» با ترانه سرایی دوست خوبم، فرید احمدی وبا تنظیم کنندگی خودم منتشر شد.ه مچنین چندین تک آهنگ هم در ژانرهای پاپ و نیوایج”آماده کرده ایم که ترانه سرایی یکی از آن ها را امیر ابراهیم خزائی و ملودی را نیز سینا درخشنده بر عهده داشته اند.

خواجه امیری که آخرین کنسرت خود را در 5 شهریور ماه ، در سالن 700 نفری تالار اندیشه برگزار کرده بود و با استقبال خوبی مواجه شده بود، گفت: سال گذشته درسالن برج آزادی به همراه گروهم به روی صحنه رفتیم که به دلیل استقبال خوب و پرشور مردم به سانس دوم کشیده شد.

وی درخصوص همکاری موسسه اش با خواننده های دیگر گفت: در حال حاضر منتظرصدور مجوز های نهایی دو آلبوم از دو خواننده پاپ کشورمان هستیم. آلبوم «ده کمر» دکتر حیدر مستخدم حسینی و آلبوم «34» مهدی شهمیر آماده پخش است که آهنگسازی این دو آلبوم نیز به عهده من بوده  است.

مهرزاد خواجه امیری در پایان با بیان این که موسسه ما یک سوپرایز ویژه برای مردم خواهد داشت،گفت: به زودی یکی از خوانندگان خوب کشورمان که  به دلایلی، مدتی از عرصه خوانندگی دوربود دوباره به صحنه بازمی گردد والبوم جدید خود را منتشرمی کند. ما هم اکنون نامی از او نمی بریم تا هنگام انتشار آلبومش با هیجان و شوق مردم مواجه شویم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید