حراج جوراب چند میلیون دلاری خواننده معروف

0

موسیقی فارس- تعدادی از لوازم شخصی مایکل جکسون خواننده مشهور پاپ در یک حراجی به فروش می‌رسد.

پس از نزدیک به یک دهه از فوت مایکل جکسون، پیش‌بینی می‌شود جوراب معروف او در “راه رفتن در مهتاب” (Moon Walk) که در سال ۱۹۸۳ میلادی پوشیده بود، بیش از یک میلیون دلار در یک حراجی علنی به فروش برسد. خواننده “تِریلر” که در سال ۲۰۰۹ میلادی و نزدیک به سن پنجاه سالگی از دنیا رفت، این جوراب درخشان سفید و ضخیم را در اجرای “دیروز، امروز تا ابد” نیز پوشیده بود.
به گزارش تابناک باتو، شرکت Gotta Have Rock and Roll که در نیوجرسی واقع است، جوراب را به عنوان جزئی از کلکسیون “فرانک دیلیو” در هفته‌های آینده در معرض فروش خواهد گذاشت. به علاوه نامه‌ای که این خواننده اسطوره‌ای به مدیر برنامه از دنیا رفته اش نوشته و امضا شده نیز جزء وسایل در معرض فروش است.
در این میان گواهی نامه‌ای از سوی همسر فرانک به چشم می‌خورد، او امضا داده که این جوراب واقعاً برای مایکل جکسون است و نخستین بار آن را در Moon Walk پوشیده است.
فرانک که در آگوست سال ۲۰۱۱ میلادی و در سن ۶۳ سالگی از دنیا رفت، از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۹ میلادی، مدیر برنامه‌های جکسون بود و این وسایل را مایکل جکسون به عنوان هدیه سپاسگزاری به او داد.

پایین‌ترین قیمت جوراب از ۱۰۰ هزار دلار شروع می‌شود و پیش بینی می‌شود که خریداران قیمت آن را تا دو میلیون دلار برسانند. لیست فروش شامل پنجاه مورد از مجموعه شخصی دیلیو است که وی طی سال‌های همکاری با مایکل جکسون جمع آوری کرده است.
علاقه‌مندان به جکسون می‌توانند یک دیسک Thriller با امضا پلاتینی و طلایی همچنان مجموعه‌ی پس از مرگ The Is It جکسون و سایر موارد منحصر به فرد او را خریداری کنند. این حراج از ۱۳ تا ۲۲ نوامبر برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید