رونمایی از تازه ترین اثر میلاد هارونی در اجلاس پیر غلامان حسینی

0

موزیک فارس_سارا تقی نژاد:میلاد هارونی از جمله خوانندگان جوان موسیقی پاپ کشورمان است که طی سال‌های اخیر آثار متعددی را با مضامین ارزشی، انقلابی، سیاسی و اجتماعی تولید کرده است. وی اخیرا از تازه ترین اثر خود تحت عنوان “نعم الامیر” همزمان با برگزاری آیین اختتامیه پیرغلامان حسینی رونمایی کرد.

در همین رابطه میلاد هارونی با اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی در مصاحبه ای با خبرگزاری مهر توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل انجام گرفته بود تازه‌ترین کارم با مضمون قیام حضرت سیدالشهدا (ع) در حاشیه برگزاری مراسم اختتامیه اجلاس پیرغلامان حسینی رونمایی شد. این قطعه که با عنوان «نعم‌الامیر» دارای مضمونی با فداکاری حضرت سیدالشهدا و یارانش در صحرای کربلاست که به زودی از شبکه‌های مختلف رسانه ملی نیز پخش می‌شود.

این خواننده ۲۴ ساله در بهمن ماه ۹۱ به صورت حرفه‌ای قطعه‌ای به نام «اشک غریب» در وصف امام زمان (عج) منتشر کرد و اولین اجرای زنده خود را در نیمه شعبان ۹۲ در اصفهان انجام داد. او در تابستان سال ۹۳ موسسه‌ای به‌نام «سربازان جنگ نرم» را پایه گذاری نمود که در آن آثار موسیقایی با مضامین انقلابی تولید می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید