همکاری میلاد عمرانلو با هنرمندان کرواسی در تهران

مشکلات مالی باعث جای خالی گروه کر آوازی تهران در مسابقات جهانی شد

0

موسیقی فارس-میلاد عمرانلو از شرکت نکردن گروه کر آوازی تهران در مسابقات جهانی به دلیل مشکلات مالی خبر داد.

میلاد عمرانلو سرپرست گروه کر آوازی تهران درباره برنامه‌های این گروه گفت: تور کنسرت‌های گروه آوازی تهران از هفته آتی از شهرهای شمالی آغاز شده و بعد از گذر از چندین شهر ایران مجدداً در یکی دیگر از شهرهای شمالی ایران پایان خواهد یافت.
او ادامه داد: این کنسرت‌ها از روز 14 آذرماه در شهر رشت آغاز شده و سپس در هفته بعدی یعنی روزهای 20 و 21 آذرماه در شهر شیراز روی صحنه خواهیم رفت، این کنسرت در هفته آخر آذرماه نیز در شهر آمل برگزار می‌شود که آخرین تور کنسرت‌ شهرستانی ما است.
به گزارش هنرآنلاین، وی افزود: البته پیش از این قرار بود تا شهر گرگان نیز در برنامه‌های اجرایی ما قرار بگیرد اما بنا به دلایلی این کنسرت تأیید نهایی نشده و لغو شد، همچنین از اواسط دی ماه یکی از اساتید و رهبران بزرگ کر جهان که اصالت کرواسی دارد به دعوت من برای برگزاری یک کنسرت به تهران سفر خواهد کرد.
عمرانلو همچنین گفت: به همراه استاد برانکو استارک، آهنگساز باسابقه، به عنوان رهبر مهمان با همراهی گروه کر تنال و گروه کر کودک و نوجوان در روزهای 26 و 27 دی ماه در تالار رودکی اجرای ویژه‌ای را برگزار خواهیم کرد. سپس برای برگزاری کنسرت جشنواره فجر باید منتظر باشیم تا برنامه اعلام شده و ما نیز برنامه خود را تنظیم کنیم.
او تاکید کرد: این روزها باتوجه به شرایط اجتماعی که در جامعه حاکم شده است استقبال روی موسیقی‌های سینگل یا همان تک ترک‌ها بیشتر از آلبوم صورت می‌گیرد در نتیجه ترجیح گروه کر آوازی نیز بر همین اساس بوده و بیشتر روی انتشار قطعات سینگل اصرار می‌ورزیم.
این رهبر اضافه کرد: گرچه اگر یک ناشر یا تهیه‌کننده بتواند تمامی هزینه‌های استودیو را تقبل کند قطعاً تمایل برای انتشار آلبوم خواهم داشت در غیر اینصورت نگاهی به انتشار آلبوم نداریم.
این هنرمند همچنین به حضور خود در برنامه “عصر جدید” اشاره کرد و گفت: حضور ما در برنامه “عصر جدید” به بیشتر دیده شدن‌مان کمک کرد و این را قبول داریم که خیلی از مردم عام کشورمان آنطور که باید گروه ما را نمی‌شناختند و حضور در این برنامه به بیشتر دیده شدن و شناختن‌مان کمک کرد.
عمرانلو ادامه داد: البته زمانی که ما برای حضور در برنامه اعلام آمادگی کردیم این برنامه عنوان استعدادیابی نداشت و به ما نیز در این‌باره اطلاعی داده نشد، قطعاً اگر این مسئله را می‌دانستیم به عنوان استعداد درخشان در آن شرکت نمی‌کردیم.
او در پایان هم گفت: گروه ما از دوره ششم تا دوره دهم مسابقات جهانی کر، هر ساله به صورت متوالی در این رویداد شرکت کرده و آخرین بار نیز در شهر مسکو روی صحنه رفتیم و نام ایران را زنده نگاه داشتم؛ اما امسال که یازدهمین دوره این مسابقات قرار است در بلژیک برگزار شود به دلیل شرایط مالی و هزینه‌های بالا با وجود علاقه فراوان امکان حضور را نداریم؛ اما ای کاش دولت حمایتی از این مسئله می‌کرد تا حداقل نام ایران در این فستیوال یاد شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید