محمد اله یاری فومنی دردیداربا محمد معتمدی تآکید کرد:

توسعه عادلانه هنر برای همه اقشارجامعه

0

موسیقی فارس- محمد اله یاری فومنی مدیر کل دفتر موسیقی درجلسه دیدار با محمد معتمدی خواننده مطرح کشور طی سخنانی آمادگی دفتر موسیقی راجهت کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشارجامعه اعلام کرد. .

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی :در ابتدای این جلسه محمد معتمدی بابیان توضیحاتی گفت: پس ازحادثه سیل که درفروردین ماه امسال عده زیادی از هموطنان ما را دچار مشکل کرد .کنسرتی خیریه برای کمک به سیل زدگان برگزار کردم .ولی مدت ها بود که دغدغه ی این را داشتم که بخش بزرگی ازمردم عزیز کشورم هرگز مخاطب هیچ کنسرتی نبوده اند.زیرا یک خانواده متوسط با درآمدی که دارد برای حضور دریک کنسرت باید بخش بزرگی از حقوقش راهزینه نماید .

معتمدی درادامه افزود: بخشی ازمردم جامعه ما ،کنسرت هنرمندان این مرزوبوم را یک کالای فرهنگی ،هنری ودور از دسترس می دانند .

وی درادامه بیان داشت :با توجه به این مسئله ودرراستای  پیاده کردن ایده هنر برای همه ،از نوروز امسال اقدام به برگزاری کنسرت هایی برای مردم با درآمد متوسط کردم.

مدیر کل دفتر موسیقی ضمن تقدیر ازاین ایده واظهار تآسف از مشکلاتی که برای هموطنان سیل زده به وجود آمده گفت:  این دفتر آمادگی آن را دارد تا برای اجرای کنسرت های مردمی و عمومی با هدف کمک به توسعه عادلانه هنر برای همه اقشار مردم ،با هنرمندان عرصه موسیقی همکاری نماید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید