یک جمعیت عاشق و یک صدای واحد

1

موسیقی فارس-شبنم ظهیریان: آخرین سانس از کنسرت های زمستانی محمد علیزاده در سالن مجلل هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

در ابتدا کلیپی از فعالیت های صدرالدین حسینخانی،مدیرموسسه ایران گام، به نمایش درآمد که بیانگر تجربیات او در زمینه تولید آلبوم های پرشمار موسیقی بود. همکاری با هنرمندان مختلفی همچون سیروان خسروی، علی لهراسبی و احسان خواجه امیری از جمله سوابق کاری حسینخانی به شمار می-آید.
سپس اعضای ارکستر محمد علیزاده یک به یک وارد صحنه شده و به تک نوازی پرداختند که با تشویق حضار همراه شد.
محمد علیزاده با اجرای قطعه « همینه که هست» وارد صحنه شد و در ادامه قطعاتی همچون «گاهی بخند» ، «تو بری بارون» ، «زندگی» ،«برگرد» ، « کجا میری» ، «عشقم این روزا» و «برادر» را برای طرفدارانش خواند.
وی همچنین قطعه جدید خود با نام «یارم باش» را برای اولین بار اجرا کرد و از این که مردم همراه با او هم خوانی می کردند، ابراز خوشحالی کرد.
محمد علیزاده ضمن اشاره به این که این کنسرت، آخرین کنسرت او در سال 97 خواهد بود، بیان کرد که فعلا برنامه ای برای برگزاری کنسرت در سال 98 ندارد و می خواهد تمرکزش را روی تولید قطعات جدید بگذارد.
امیرحسین اویسی « رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد»، کاوه خجسته « نوازنده گیتار الکتریک»، اشکان موسوی «نوازنده و سولیست ویولن»، فرازنصیری« گیتارالکتریک»، حمیدرضا نصراللهی « نوازنده پرکاشن»، اشکان صدیق‌آذر « نوازنده لانچ پد»، علی‌ پورنگهبان« نوازنده گیتار باس»، داوود اریکه « نوازنده ساکسیفون، کلارینت و فلوت» و پوریا فیروزی « نوازنده کیبورد» محمد علیزاده را روی استیج همراهی کردند.
این کنسرت به همت موسسه فرهنگی هنری « ایران گام» در 17 اسفندماه 97 برگزار شد.

در ادامه عکس های فاطمه عابدینی از این کنسرت را مشاهده می کنید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

1 دیدگاه

پاسخ دهید