آلبوم جدید و اجراهای تازه خواننده «بی واژه»

محمد اصفهانی: بله، انتشار آلبوم برای من فیل هوا کردن است

0
موسیقی فارس-مدت زیادی از انتشار «بی واژه» آخرین آلبوم محمد اصفهانی می گذرد. او خواننده سخت گیری است و به انتشار صرف آلبوم رضایت نمی دهد. هرچند، این خواننده نسل اولی پاپ کشور، با ارائه تک آهنگ ها و قطعاتی برای فیلم های سینمایی و سریال ها همچنان پرکار بوده و اجراهایش در نقاط مختلف کشور هم ادامه دارد.
اما انگار نوبت کنسرت تهران و انتشار آلبوم جدید رسیده است. اصفهانی در صفحه اینستاگرامش درباره تمرین ارکسترش نوشته است:«کنسرتها دوباره شروع شدن. من مشغول کارای آلبومم دوستان ارکستر تمرینات رو آغاز کردن.»
وسواس مثبت اصفهانی برای انتشار یک آلبوم خوب هم در سطهای بعدی نوشته اش محرز است:« گاهی وقتا آدم برای ادبیات بعضی از هم وطناش واقعا متاسف میشه یکی از آقایون! کامنت گذاشتند که چرا آلبوم جدید نمی دی مگه آلبوم دادن فیل هوا کردنه؟ باید عرض کنم برای من یه جورایی بله! بنده از قدیم هم خیلی درگیر حسی می شدم با آهنگها و ترانه ها و هنوز هم در این سن و سال همینطورم یه کاری برای آلبوم خوندم دیشب که هنوز از حس و هُرمش مریضم واقعا آلبوم دادن برای من کار انرژی بری هست ضمنا مجوز اثر سقف هم صادر شد و بزودی در مناسبتی خوب منتشر میشه.»
به زودی اخبار جدیدی درباره اجراها و آلبوم جدید اصفهانی در موسیقی ما منتشر خواهد شد.
636171325623459232
اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید