کنسرتی با رنگ و بوی بنزین و اینترنت !

0

موسیقی فارس _ ساراتقی نژاد: محمد معتمدی خواننده موسیقی سنتی کشورمان در اولین کنسرت آلبومی خود در تالار وزارت کشور از گرانی بنزین و وضعیت نا به سامان اینترنت سخن گفت:
《بنده هنوز در باک اتومبیلم از بنزین هزار تومانی چیزی باقی مانده بود که خودم را به اجرا رساندم اما قطعاً بسیاری از شما امشب با بنزین سه هزار تومانی این چنین با انرژی در تالار وزارت کشور حضور پیدا کردید، بنابراین این موضوع برای من بسیار ارزشمند است.》

این سخن آغازین محمد معتمدی در کنسرت اخیرش که اول آذر ماه برگزار شده بود که اتفاقا با تشویق های پی در پی حضار در سالن مواجه شد.
وی همچنین به اختلالات اینترنت نیز اشاره کرد و افزود: با وجود اینکه شرایط این روزها و کار با اینترنت بسیار سخت بود و کار اطلاع رسانی را برای ما دشوار کرد، اما خیلی خوشحالم که استقبال خوبی از اجرای آلبوم “حالا که می روی” شده است و شاهد حضور پرشور شما تماشاگران عزیز هستم.

این اولین کنسرت از مجموعه کنسرت های حالا که می روی بود که با حمایت مرکز “موسیقی مأوا” برگزار شد. در این کنسرت، محمد معتمدی قطعاتی از آلبوم حالا که می روی و دیگر قطعات پرطرفدارش را اجرا کرد. این قطعات عبارت بودند از: تیتراژ سریال گرگ و میش، کجا می روی، پناه آخر، دل‌های فروشی، باور نمی کنی، نفرین، کجایی، آفرینش، غم پنهان، شب که نسیم می وزد، آرام من، پاییز، سوگند و کویر.

کنسرت بعدی محمد معتمدی قراراست که درتاریخ ۲۰ آذر و در شهر شیراز برگزار شود.

علاقه مندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایتwww.Tikook.com مراجعه کنند.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید