شروع طوفانی محمد علیزاده با کنسرتهای بهاری

0

موسیقی فارس-پری حیدری : محمد علیزاده که همیشه رکورددار اجرای کنسرت در بین خواننده های کشورمان است امسال هم پا پس نکشیده است و کنسرتهای بهاری خود را شروع کرده است.وی در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه 16 ، 17 و 18 در دوسانس 18 و 21:30 در سالن میلاد نمایشگاه همراه با گروه ارکسترش به روی استیج می رود. علیزاده در این کنسرت ها با خاطره بازی با ترانه های پر مخاطب و البته اجرای آلبوم جدید به استقبال هوادارانش می رود.
سانس اول این مجموعه کنسرتها با 45 دقیقه تاخیر با تک نوازی نوازندگان چیره دست علیزاده آغاز شد تا هوادران بیش از پیش برای ورود محمد علیزاده بر روی صحنه بی قرار شوند ، محمد علیزاده هم هوادارانش را منتظر نگذاشت و با زمزمه ترانه برگرد بر روی استیج حاضر شد.
بعد از این اجرا با تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای حاضرین از پایان وقفه دوماهه کنسرتهایش در تهران و استراحتش گفت و به اینصورت دوستدارانش را به ادامه این کنسرت دعوت کرد . ترانه های “برادر” ، “این اولین باره ” ،”گاهی بخند” ، “عشقم این روزا ” “بی معرفت ” ، بی حوصله ” ، ” تصمیمتو بگیر”، “خیلی خوشحالم ” ، “چهل درجه ” ، “بیمارم ” و در انتها قطعه خاطره انگیز “جزتو” اجراهای بعدی گروه علیزاده بود .
امیرحسین اویسی (رهبر ارکستر ) ، علی پورنگهبان (گیتار بیس) ، محمد شعبانی (پرکاشن) ، اشکان موسوی (ویولن) ، ایمان ذاکری (درامز ) ،بهمن میرزاده(گیتار الکتریک) و کیانوش علی محمدی (وکال ) همراهان محمد علیزاده به عنوان نوازنده در این کنسرت بودند .
همچنین قابل ذکر است که طبق روال گذشته کنسرتهای این خواننده این کنسرت نیز به همت شرکت ایران گام با مدیریت صدرالدین حسین خانی اجرا شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید