با انتشار متنی؛

محمد معتمدی از حضور در جشن حافظ انصراف داد

0

موسیقی فارس_پریسا حسین پور: محمد معتمدی، خواننده نام آشنای موسیقی سنتی، شب گذشته با انتشار پستی در حساب شخصی اینستاگرامش ضمن تشکر از اعضای هیئت داوران جشن سالانه حافظ که وی را برای جایزه بهترین خوانندگی تیتراژ کاندید کرده اند، در ادامه و با آرزوی موفقیت برای سایر کاندیدا های این دوره افزود که به دلایل شخصی از حضور در این رقابت معذور است.
وی در ادامه عنوان کرد همانگونه که قبلاً نیز از همه جشن های خوب کشورمان خواهش کرده ام، مجدداً درخواست دارم که حق انتخاب جهت شرکت یا عدم شرکت در این گونه رقابت ها را برای هنرمندان محفوظ و محترم بداریم.
متن کاملی که وی منتشر کرده بدین شرح است: « با سلام و عرض ادب.
از دوستان خوب و بزرگوار در جشن سالانه حافظ كه بنده را براى جايزه بهترين خوانندگى تيتراژ كانديدا كرده اند بى نهايت سپاسگزارم.
هرچند اگر نام اعضاى هيأت داوران بخش موسيقى را مى دانستم از تك تك آن عزيزان به اسم تشكر مى كردم.
اينجانب به دلايل شخصى از حضور در اين رقابت معذورم و براى ديگر كانديداهاى محترم آرزوى موفقيت دارم.
ضمناً همانگونه كه قبلاً نيز از همه جشن هاى خوب كشورمان خواهش كرده ام، مجدداً درخواست دارم كه حق انتخاب جهت شركت يا عدم شركت در اينگونه رقابت ها را براى هنرمندان محفوظ و محترم بداريم. شادى هاتان افزون باد. با مهر. محمد معتمدى ».
محمد معتمدی برای خواندن قطعه «حالا که میروی» با آهنگسازی فرید سعادتمند، تنظیم هومن نامداری و ترانه ای از محمد مهدی سیار، برای تیتراژ ابتدایی سریال «لحظه گرگ و میش» ساخته همایون اسعدیان نامزد دریافت بهترین ترانه تیتراژ نوزدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر شده بود.

سایر نامزد های این بخش عبارتند از:

رضا بهرام (ممنوعه)
محسن چاوشی (بانوی‌ عمارت)
سینا سرلک (حوالی پاییز)
علیرضا قربانی (چهار راه استانبول و سریال پدر)
رضا کولغانی (مغزهای کوچک زنگ زده)

گفتنی است که برگزیدگان نوزدهمین جشن حافظ بیست تیر ماه معرفی می‌شوند.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید