گفت و گو با محسن بهمنی:

مخاطب، کار خوب را می شناسد

0

موسیقی فارس _ ساراتقی نژاد: محسن بهمنی از چهره های جدید و جوان در عرصه خوانندگی و موسیقی پاپ ، در اولین‌ مصاحبه رسمی خود عنوان کرد:
برای دوقطعه پرطرفداران بسیار تلاش کردم و یادم می آید روندساخت این فطعه یک شب تا صبح طول کشید و خودم هم این قطعه دو دوست دارم و امیدوارم هم مردم دوست داشته باشندو حمایت کنند.همچنین قطعه های معجزه، بی رحم ، جان جانان و جانم مجوز رسمی گرفتند و امیدواریم که با اقبال عمومی مواجه بشوند.

بهمنی در پاسخ به این سوال که مخاطب باشنیدن صدای او به یاد حمید هیراد و رضا بهرام می افتند گفت:
فضا و ژانری که کارمیکنیم موسیقی تلفیقی پاپ و سنتی است، در این زمینه هم آقای هیراد و آقای بهرام شنیده شدند .به هر حال هر سبک موسیقی مسیر خود رادارد وقطعا شباهت ها هم زیاد هست ولی ما سعی کرده ایم که تنوع به خرج دهیم کارهای خوب و متفاوتی را ارائه دهیم.
بهمنی درخصوص موسیقی های جدید مخصوصا موسیقی خیابانی گفت:
هرکاری ابتدا باید در جامعه فرهنگ سازی شود .دوست عزیزی که در خیابان ساز میزند و میخواند قطعا هنرمند و توانمند هست و مخصوصا اگر مخاطبانش نگاه هنری به او داشته باشندو درک کنند که اونیاز مالی دارد.
بهمنی ادامه داد: نه تنها من بلکه هر هنرمندی برای گروه خود دنبال هنرمند خود میگرددو من هم اگر کار هنرمند خیابانی را پسندم و بدانم میتواند ، او را وارد گروهم میکنم . این راهم بگویم هنرمندی که در خیابان اجرا میکند با عشق و علاقه زیاد این کار را انجام میدهد.
بهمنی در خصوص اینکه چه زمانی قرار است اولین اجرا خود را انجام دهدپاسخ داد: من و گروه تولید تمام تلاش خود را میکنیم که بتوانیم اواخر سال ۹۸ یا اوایل سال ۹۹ اجرا داشته باشیم.
بهمنی در رابطه با وضعیت موسیقی حال حاضر عنوان کرد:
باتوجه به اینکه تعداد خواننده ها روز به روز زیادتر می شود و این باعث شده که کیفیت موسیقی پایین بیاید ومردم نتوانند موسیقی خوب گوش دهند.متولیان امر در موسیقی بایدمراقب خروجی های موسیقی باشندو نظارت جدی داشته باشند ومخاطب بتواتد با خیال راحت موسیقی گوش دهد.

بهمنی ادامه داد: خواسته ی من از مردم فقط و فقط حمایت هست البته نه تنها از من بلکه حمایت از موسیقی درست و صدای خوب .مخاطب می تواند بااستقبال از صداو موسیقی خوب ، مانع از کارهای مافیا ی موسیقی شود و امیدوارم با حمایت مردم هنرمندان واقعی شناسایی شوند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید