محسن شریفیان مژده اجرای کنسرت گروه لیان در تالار وحدت را داد؛

«بیت باکس» را جا می اندازیم

0

موسیقی فارس-سهند اینانلو: شب گذشته پستی در صفحه اینستاگرامی محسن شریفیان؛ موسس، خواننده و آهنگساز گروه لیان منتشر شد که خبر از برگزاری کنسرتی تابستانه در ماه جاری (بقول خودش: تیرما!) را می‌داد.

شریفیان پیش از اینکه وعده کنسرت را به هواداران لیان بدهد خاطره ای را با گویش شیرین جنوبی روایت کرده است، که پرده از دلیل محرومیت این گروه از برگزاری کنسرت در تالار وحدت برمی دارد.
او با لهجه جنبی خود نوشته است: «در اجرا با گروه کره  جنوبی روی استیج با پدیده غافلگیر کننده بیت باکس روبرو شدیم!!! حمزه گفت عامو با مو!!!از پشت تومبا رفت و کار رو یکسره کرد!!! البته یه بار تو همین مایه ها مجوز گروه رو در تالار وحدت چند ماهی برد رو هوا!! اما جاش می ندازیم!!!»
در آخر نیز پیرامون برگزاری کنسرت تابستانه در تالار وحدت چنین نوشته است:«منتظر اجرای تابستانه ما (تیرماه) در تالار وحدت باشین بزودی فروش بلیت باز خواهد شد.»
با این اوصاف آیا بنیاد رودکی معیارهایش برای انتخاب برنامه های اجرایی مختلف در تالار وحدت چنین مسائلی است؟ آیا نواختن «بیت باکس» (نواختن درامز و سازهای کوبه ای توسط دهان) که ممکن است جمعیت حاضر در کنسرت را به شور بیاندازد، شان تالار وحدت را  خواهد کاست یا برگزاری نمایشگاه ماشین بر روی صحنه ای که برای اهالی فرهنگ و هنر این مرز و بوم مملو از خاطره و افتخار است؟!
به هرحال دوره محرومیت گروه لیان از برگزاری کنسرت در تالار وحدت به پایان رسیده و این مجموعه محبوب می تواند بار دیگر در قلب فرهنگی تهران به روی صحنه برود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید