محسن یگانه: این ادبیات من با نوازنده گروهم نبوده و نیست.

0

موسیقی فارس- پس از انتشار ویدیویی از نوازندگی ایمان جعفری پویان در خیابانهای ترکیه و اتهام به محسن چاوشی بابت توهین و تحقیرنوازندگان، این خواننده به حواشی به وجود آمده واکنش نشان داد.

با انتشار ویدیویی از ایمان جعفری پویان؛ نوازنده ساکسوفون که در آن در خیابانهای ترکیه نوازندگی خیابانی می‌کرد، محسن یگانه مجبور به پاسخگویی شد و در جواب به اتهامات این نوازنده گفت: این ادبیات من با نوازنده گروهم نبوده و نیست.

وی افزود: ایمان جعفری در مورد آهنگهایی که می‌ساخت می‌آمد از خودم نظر می‌پرسید. تا قبل از خروجش از ایران در برخوردهایی که داشتیم این صحبت‌ها مطرح نبود. این حرفها از پایه دروغ و فقط از سر عصبانیت است که آن هم به اقتصاد بد ارتباط دارد نه من. ضمن اینکه حتی هزار تومان بدهی یا دیرکردی از من نداشته و آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که این ادبیات من با نوازنده گروهم نبوده و نیست.

چندی پیش فیلمی از ایمان جعفری پویان نوازنده ساکسوفون منتشر شد که به ترکیه مهاجرت کرده است و برای گذران زندگی کنار خیابان ساز می‌زند. او با انتشار این ویدیو ابزار کرده بود: یک‌بار زمانی که در ارکستر محسن یگانه ساز می‌زدم، نوازنده گیتار گروه هم اسم‌شان «علی جعفری» بود. به محسن یگانه گفتم وقتی ما را معرفی می‌کنی درست معرفی کن. من برادرم هم اسمش علی است و مردم اشتباه می‌گیرند. محسن یگانه به من گفت: مگر شما را کسی می‌شناسد؟! اندازه شما مگر چقدر است؟! کسی شما را نمی‌شناسد؟

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید