محسن ابراهیم‌زاده چگونه به «آزادی» رسید

0

موسیقی فارس _پریسا حسین پور: برخی محافل رسانه ای از مذاکره مسئولان فرهنگی فدراسیون فوتبال با شهاب مظفری و بهنام بانی خبر دادند که بلافاصله تهیه کننده ها و مدیران برنامه این دو خواننده اعلام کردند که هنوز هیچ قرارداد رسمی به امضای طرفین نرسیده است‌.
البته لازم به توجه است عکس العمل غیر منتظره ی بهنام بانی جهت تکذیب این خبر چرا که چنین برنامه ای از دسته اجراهایی است که تهیه کنندگان و خوانندگان نیز برای دسترسی به آن ، کوتاهی نمی کنند ؛ عده ای این اتفاق را پیرو رفاقت بهنام بانی با حامد همایون می دانند که نبودن حامد همایون در این بازی ملی (به دلیل آن که طبق سنوات و رخداد های گذشته حضور او دور از ذهن نبود) بحث طول و درازی دارد اما از آن مهم تر تکذیب تهیه کننده ی شهاب مظفری بود چون این خبر توسط روابط عمومی این شرکت به صورت رسمی صبح همان روز منتشر شد.
چند روز بعد بدون ارایه توضیحاتی، از سوی باشگاه پرسپولیس تهران اعلام شد محسن ابراهیم زاده به عنوان خواننده اجرای زنده قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شده است.
البته در این اثنا گزینه هایی چون آرمان گرشاسبی خواننده گروه «چارتار» و فرزند مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و تعدادی دیگر از گزینه ها نیز مطرح شد ولی درنهایت قرعه به نام محسن ابراهیم زاده افتاد.
به هر حال فینال جام باشگاه های آسیا با اجرای هشت دقیقه ای محسن ابراهیم زاده برگزار شد و همان طور که انتظار می رفت مخاطبان و طرفداران هم همراهی خوبی با این اجرا داشتند، اما این سوال مهم از مدیران فرهنگی فدراسیون فوتبال کشورمان همچون گذشته وجود دارد که فرآیند انتخاب گروه ها و هنرمندان چه در این برنامه و چه در رویدادهای گذشته چه بوده است و گزینه ی بهتری وجود نداشت؟

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید