برگزاری نخستین سالگرد تاسیس خانه موزه بتهوون

0

موسیقی فارس_هما سعادت: روز جمعه پانزدهم شهریور مراسم نکوداشت اولین سالگرد خانه موزه بتهوون، با حضور تعدادی از هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه موزه بتهوون، آیین نکوداشت اولین سالگرد خانه موزه بتهوون ساعت ۱۵ روز جمعه پانزدهم شهریور ماه با حضور تعدادی از هنرمندان و فعالان فرهنگی هنری برگزار می شود. در این مراسم گزارشی از عملکرد و فعالیت های خانه موزه بتهوون در یکسال گذشته ارائه خواهد شد.
خانه موزه بتهوون ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۷ افتتاح شده است و درکنار فعالیت های موزه ای خود به برگزاری آیین‌های رونمایی از آثار هنری و ادبی، دوره های آموزشی و رویدادهای فرهنگی مانند بزرگداشت اساتید موسیقی، روز کودک، روز کتابخوانی و مناسبت هایی از این قبیل پرداخته است. علاوه براین، در خانه موزه بتهوون بخش هایی با موضوعیت سفال و سرامیک، پارچه، آثار و اقلام هنری، فرش و گلیم وجود دارد.

همچنین در راستای فعالیت های خانه موزه بتهوون در یک سال گذشته، این مجموعه از ابتدای فعالیت خود تاکنون شاهد رونمایی از اسناد آرشیو شخصی خانواده چمن آرا بوده است.
مراسم سالگرد یک سالگی تاسیس خانه موزه بتهوون روز جمعه ۱۵ شهریورماه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در خانه موزه بتهوون واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی ، شماره ۶۹ نبش کوچه یازدهم برگزار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید