به آهنگسازی مزدا شاهانی؛

نجواهای بهشتی سیناشاهانی

0

موسیقی فارس- «نجواهای بهشتی» عنوان آهنگی است با صدای سینا شاهانی که توسط مزدا شاهانی آهنگسازی و تنظیم شده است. این آهنگ هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. دراین قطعه محمد جواهری در کنار این خواننده جوان همکاری کرده است.
«نجواهای بهشتی» بر روی شعری از سیناشاهانی به زبان انگلیسی ساخته شده است. تنظیم آن برای ارکستر نیز توسط مزداشاهانی انجام شده است.
مزدا شاهانی(گیتاربیس و آکوستیک و الکتریک)، رضا خوشنویس(پیانو)، ژوبین محمودی(درامز)، دانیال ایزدی (هارمونیکا) نوازندگان این موسیقی هستند.

آهنگ نجواهای بهشتی که توسط مزدا شاهانی آهنسازی ، تنظیم و ضبط شده است اولین آهنگ حرفه ای است که سینا در آن آواز خوانده است.

سینا شاهانی  متولد مهر ماه 1363 فوق لسیانس آموزش زبان انگلیسی ، نواختن ساز گیتار ، آواز خواندن ، ترانه سرایی  و مبانی موسیقی را ازکودکی با  برادر بزرگش  مزدا شاها نی هنرمند و استاد باسابقه موسیقی فرا گرفت . به پیشنهاد برادرش با چند گروه موسیقی آماتور و نیمه حرفه ای(کرکلاسیک، پاپ ،جز) فعالیت ها ی موسیقای اش را آغاز کرد و این راه را با تلاش و پیگیری بیشتری در کنار وی به شکل حرفه ای ادامه داد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید