نانسی عجرم و دخترش لیا در یک مراسم بحث‌ برانگیز

0

موسیقی فارس-نانسی عجرم عکس های از دختر کوچکش لیا را که به همراه وی در یک غسل تعمید شرکت کرده بود منتشر کرده است که واکنش های زیادی در فضای مجازی به عکس های لیا کوچولو شده است.

نانسی عجرم خواننده مشهور لبنانی انتشار عکس های از دختر تازه متولد شده اش در یک مراسم حاشیه های زیادی برای وی به وجود آورده است. او به همراه دخترش لیا در یک مراسم غسل تعمید شرکت کرده است. گفتنی است این خواننده عرب سه دختر به نام های ایلا ، میلا و لیا دارد.


نانسی عجرم که به عنوان خواننده و سفیر حسن نیت یونیسف شناخته می‌ شود به تازگی عکسی از خود و دختر کوچکش لیا در اینستاگرامش منتشر کرده است.
این خواننده در ذیل عکس نوشته که در یک مراسم غسل تعمید شرکت کرده بوده است. دختر کوچکش نیز در این مراسم لباسی سفید به تن داشته است.

شکل و شمایل دختر نانسی در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته است و برخی معتقدند که لیا به پدرش شباهت دارد. برخی نیز برای لیا و خانواده اش آرزوی سلامتی و خوشبختی کرده اند.

بیش از ۱۲ هزار نظر طی دو ساعت از انتشار عکس هایی از لیا ذیل پست نانسی قرار داده شده است. نانسی عجرم همسر دکتر فادی الهاشم است. آنها سه دختر به نام های ایلا، میلا و لیا دارند.

گفتنی است در سال ۱۹۸۳ میلادی در شهر بیروت آقای نبیل عجرم و خانم ریموندا عون صاحب نخستین فرزند خود شدند و نام او را نانسی گذاشتند. پدر نانسی از کودکی او را به خوانندگی تشویق می کرد.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید