استقبال گسترده از فراخوان جشنواره موسیقی نواحی

0

موسیقی فارس: به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در این دوره از جشنواره بیش از 90 گروه و هنرمند تقاضای خود را از استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، چهارمهال بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، لرستان، گلستان، مازندران، همدان و هرمزگان به دبیرخانه جشنواره موسیقی نواحی ارسال کرده‌اند.

پیش از این فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران با تکیه بر اجرای آثار با کلام مبتنی بر منظومه‌های تغزلی از شاعران کهن ایران زمین، همچنین شاعران بومی (با گویش‌ها و زبان‌های محلی) منتشر شده بود.

هم اکنون نیز آثار ارسال شده از 22 استان کشور به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران توسط هیات انتخاب در حال بررسی است که با اتمام بازبینی، اسامی گروه‌های راه یافته به مرحله نهایی این دوره از جشنواره از طریق پایگاههای اطلاع رسانی جشنواره به نشانی اینترنتی www.nay.ir و www.ifmf.ir  اعلام خواهد شد.

دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران از تاریخ 16 تا 19 آبان در شهر کرمان و در گستره ملی به صورت غیر رقابتی برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید