با گسترش به شهرستانها، در شهر رشت برگزار می‌شود:

نشست‌های الف جریان‌ساز

0

موسیقی فارس-در ادامه‌ی برنامه‌های نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف، چهارشنبه ۱۳ آذر برنامه‌ای دیگر از این مجموعه در شهر رشت برگزار خواهد شد. نشست‌های موسیقی نوگرایانه‌ی الف برنامه‌هاییست که در سال دوم خود جریان ساز شده است. موسیقی نوگرایانه به عنوان گفتمان رایج در بین اهالی هنر، زبان مشترکی‌ست که می‌تواند تاثیرات شگرفی بر بلوغ فکری جامعه بگذارد.
در همین راستا مجموعه الف با برگزاری برنامه‌هایی دنباله دار در زمینه‌ی موسیقی نوگرایانه و تمرکز خود توانسته است در تهران و شهرستان‌هایی نظیر رشت و شیراز نظر مخاطبین فراوانی را جلب کند و در حال گسترش به شهرستان‌های دیگر ایران است.
در ادامه‌ی این گسترش روز افزون، الف با رویکرد غیر متمرکز در حال توسعه‌ی خود به صورت بین‌المللی‌ست و به زودی این نشست‌ها در کشورهای اروپایی نیز برگزار خواهد شد.
در برنامه شهر رشت، که برنامه رسیتال ویولن است، قطعاتی از شروین عباسی ، آیدین صمیمی مفخم و سارا نسیمی توسط فرمهر بیگلو اجرا خواهد شد. پس از اجرا، قطعات توسط پنلی از متخصصین شامل نادر مشایخی و ارشیا صمصامی نیا نقد و بررسی خواهد شد. در بخش سوم برنامه با عنوان میتینگ پوینت، برگزارکنندگان و شرکت کنندگان همراه با پذیرایی به بحث و‌ تبادل ایده خواهند پرداخت.
با توجه به رویکرد مجموعه الف در نشر و گسترش هر چه بیشتر هنر ناب در جامعه، این برنامه‌ها به صورت رایگان برای عموم برگزار می‌شود.
با توجه به محدود بودن ظرفیت، علاقه‌مندان به حضور در این برنامه‌ می‌بایست نسبت به رزرو صندلی خود در وب‌سایت مجموعه الف به آدرس www.aleph-fdn.com/ticket اقدام نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید