نیک پور: وضعیت آموزش موسیقی روز به روز بهتر از قبل می شود

0

آهنگساز و نوازنده پیانو می‌گوید اساتید موسیقی باید بیشتر به هنرجویان امروزی توجه کنند، زیرا آن‌ها واقعاً باهوش هستند و ما باید همه تلاشمان را بکنیم که راه درست را نشان دهیم.

موسیقی فارس: پویا نیک‌پور آهنگساز و نوازنده پیانو در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین درباره وضعیت آموزش موسیقی گفت: خوشبختانه وضعیت آموزش موسیقی روزبه‌روز بهتر از قبل می‌شود و کسانی که برای آموزش می‌آیند واقعاً این هنر را دوست دارند.

نیک‌پور ادامه داد: البته بعضی از هنرجویان موسیقی را برای سرگرمی انتخاب می‌کنند که راه این افراد مشخص است زیرا سریع کنار می‌روند. بسیاری از هنرجویان امروزی عشق و علاقه خاصی به موسیقی دارند. مطمئن هستم آینده موسیقی با حضور این هنرمندان درخشان خواهد بود.

این آهنگساز خاطرنشان کرد: اساتید موسیقی باید بیشتر به هنرجویان امروزی توجه کنند، زیرا آن‌ها واقعاً باهوش هستند و ما  باید همه تلاشمان را بکنیم که راه درست را نشان دهیم.

نیک‌پور افزود: من به نسل آینده خوش‌بین هستم و می‌دانم موسیقی با حضور آن‌ها پربارتر خواهد بود فقط باید شرایطی فراهم کنیم تا از موسیقی دل‌زده نشوند و بتوانند هنر خود را ارائه دهند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید