با شروع فصل جديد كنسرت های بل كانتو در تالار وحدت

آزمون پذيرش خوانندگان در فصل جديد برگزار می شود

0

موسیقی فارس-اطلاعيه آزمون ورودی و پذيرش خوانندگان، برای پيوستن به خوانندگان آواز زيبا در اركستر سمفونيك و کُر بزرگ بل كانتو منتشر شد.
اركستر سمفونيك و کُر بزرگ بل كانتو به رهبری نيما پناهی ها با شروع فصل جديد كنسرت های خود، ضمن استقبال از اشتياق خوانندگان برای پيوستن به کُر بزرگ بل كانتو، از خوانندگان واجد شرايط طی برگزاری آزمونی، پذيرش به عمل می آورد.
به دنبال اجراهای پر شور بل كانتو از اُپراهای ايتاليايی و درخشش چشمگير اين گروه در اجرای كنسرت های “آواز زيبا” ، “شور آواز” و “نبض آواز” در تالار وحدت و همچنين نظر به اشتياق هنرمندان برای پيوستن به کُر بزرگ بل كانتو، آزمون ورودی خوانندگان کُر در فصل جديد كنسرت ها به شرح زير اعلام شد.
با شروع فصل جديد كنسرت های بل كانتو در تالار وحدت و اجرای اُپراهای ايتاليايی، آزمون پذيرش خوانندگان در فصل جديد برگزار مي گردد.
به موجب اين آزمون، نوازندگان و خوانندگان واجد شرايط، همچنين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و هنرستان های موسيقی می توانند در آزمون سلفژ و مصاحبه ای كه به منظور پذيرش خوانندگان انجام می گيرند شركت كرده و به تركيب اصلی خوانندگان آواز زيبا در کُر بزرگ بل كانتو راه يابند.

آزمون سلفژ به صورت انفرادی و با احتساب ٢٠ دقيقه زمان برای هر شركت كننده و با تعيين وقت قبلی انجام می پذيرد.
بر طبق اين فراخوان داوطلبان واجد شرايط جهت هماهنگی های لازم برای شركت در آزمون از هم اكنون تا پايان روز “پنج شنبه ۲۸ بهمن ماه” فرصت دارند تا با شماره روابط عمومی بل كانتو “٠٩٣٠٢٩٠٤٠٦٣” تماس حاصل نموده و جهت تعيين زمان آزمون و مصاحبه ی حضوری اقدام نمايند.

كلاس های سلفژ گروهی تحت آموزش نيما پناهي ها :
همچنين دوره های جديد كلاس های سلفژ و کُر تحت آموزش نيما پناهی ها به صورت گروهی برگزار مي گردد. علاقه مندان به فراگيری سلفژ با گذراندن اين دوره ها می توانند دانش و مهارت لازم برای خوانندگی و عضويت در “کُر بزرگ بل كانتو” را كسب نمايند.
داوطلبان برای ثبت نام و شركت در اين كلاس ها نيز از هم اكنون می توانند با شماره روابط عمومی بل كانتو “٠٩٣٠٢٩٠٤٠٦٣” تماس حاصل نمايند.
همچنين علاقه مندان از طريق صفحه رسمی اينستاگرام اركستر و کُر بزرگ بل كانتو bel_canto_symphony_orchestra
می توانند در جريان فعاليت ها و اخبار كنسرت های اين گروه قرار گيرند.

photo_2017-01-30_16-18-41

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید