به دلیل آنچه «تناقضات و ناراستی‌های» تهیه‌کنندگان؛

کنسرت خیریه نیوش برگزار نمی‌شود

0

موسیقی فارس-کنسرت خیریه گروه نیوش که قرار بود به نفع کودکان سرطانی برگزار شود، به دلیل آنچه «تناقضات و ناراستی‌های» تهیه‌کنندگان این برنامه اعلام شده، اجرا نمی‌شود.

آرش قهرمانلو (سرپرست گروه نیوش) درباره برگزار نشدن کنسرت این گروه گفت: باتوجه به تناقضات و ناراستی‌های بوجود آمده و سوءاستفاده از نام موسسه محک توسط تهیه‌کنندگانِ رویدادِ فرهنگی «طرف ما شب نیست»، گروه نیوش کنسرت خیریه‌اش را برگزار نمی‌کند.

وی در ادامه افزود: گروه نیوش سال‌ها در برنامه‌های خیریه مراکز مختلف پیش قدم بوده و موسسه محک نیز اقدامات و عملکردهای نیک‌اش زبانزد خاص و عام بوده و هست. طبق برنامه‌ریزی‌های اعلام شده قرار بود در تاریخ 5 و 6 اسفندماه در تالار آمفی‌تئاتر بیمارستان محک کنسرت خیریه‌ای را به نفع کودکان سرطانی برگزار کنیم که این برنامه به دلیل ناراستی‌های تهیه‌کنندگان رویداد فرهنگی «طرف ما شب نیست»، از طرف گروه نیوش کنسل شده و مسئولیت آن تماما به عهده تهیه‌کنندگان این رویداد است.

در این کنسرت به نفع کودکان سرطانی ترتیب داده شده بود گروه نیوش قصد داشت قطعاتی مانند «شب زده»، «صدای قلب»، «عین و شین و قاف»، «انار نخل خنده» و برخی قطعات دیگر را از آلبوم‌ «کینه» و آلبوم جدید نیوش را که هنوز منتشر نشده، برای مخاطبانش اجرا کند.

برای این اجرای خیریه؛ آرش قهرمانلو (سرپرست و خوشنویس)، کیکاووس مختاری (رهبر ارکستر نیوش، تنظیم‌کننده، نوازنده‌ی پیانو و سینتی سایزر) و خود من (خواننده و نوازنده سه‌تار و سه‌تار الکتریک) به عنوان اعضای ثابت گروه و همچنین ستار خطابی (نوازنده‌ی دف و دمام و تنبک و سازهای کوبه‌ای) و علی آقایی (نوازنده‌ی دف) به عنوان اعضای میهمان گروه «نیوش» را تشکیل می‌دهند.
منبع:ایلنا

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید