باحضور جمع هواداران امید حاجیلی اتفاق افتاد:

شب گرم و پرشور تابستانی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران

0

موسیقی فارس-مرضیه فخار: امید حاجیلی خواننده  پر انرژی  این روزهای موسیقی پاپ کشور ، در دومین روز از مردادماه  طی دوسانس  متوالی بر روی سن سالن میلاد رفت .  

حاجیلی برای شروع آهنگ دلبر را انتخاب کرد  و بعد از سلام و خوش آمد گویی به طرفداران  پر انرژی خود ، آهنگ ایران  (تیتراژبرنامه تلویزیونی  امروز )  را اجرا کرد و  به حمایت  از تیم های ملی بانوان پرداخت .سپس درحالی که روی مانیتورهای سالن ، عکس  زنده یاد ناصر عبداللهی نقش بسته بود،  به همکاری با این خواننده محبوب و نوازندگی در گروه او اشاره کرد و خود را مدیون این خواننده از دست رفته دانست و با طرفداران خود از عهدی  سخن گفت که باعث شده در تمامی کنسرتهایش ازاین مرد بزرگ  یاد کند. حاجیلی در میان تشویق های بی پایان مخاطبان ، قطعه ای دو صدایی ، که سالها قبل  با مرحوم عبداللهی اجرا کرده بود را  به صورت زنده اجرا کرد . این قطعه  در حالی اجرا می شد که مانیتورهای سالن همچنان تصاویر این دو هنرمند را پخش می کردند .
بعد از اجرای چند قطعه ریتمیک و در اواسط  برنامه ، استاد وحید اسد اللهی (نوازنده نقاره ) به همراه پسرخود محمد رضا اسد اللهی (گابان ) به هنرنمایی بی نظیری پرداخت ، چنان که تمامی سالن را به وجد آوردند.
در ادامه حاجیلی باساکسیفون به این دوئت نوازی اضافه شد وبا اجرای تریو به بازخوانی قطعاتی فلکلور و خاطره انگیز (گیلکی ، اذری، کردی ، لری و….) پرداخت .
پس از اتمام این قطعات ، نوبت گروه تلفیقی  نوازندگان  سنتی و پاپ بود که شور دیگری در سالن به پا کنند ، دف نوازی سولو محسن تقی نژاد ،  نی نوازی زیبای استاد ارش صمیمی وباز خوانی قطعه ای خراسانی  توسط حاجیلی و تقدیم آن به پدر و مادر خود که در سالن حضور داشتند ، تشویق حاضرین را از سقف سالن میلاد به آسمان برد .
این خواننده در این کنسرت  قطعه نوستالژیک “عاشقی دیره” را هم اجرا کرد؛ قطعه ای که  10 سال از انتشار آن می گذرد و در این کنسرت هم  با استقبال  بسیار خوبی مواجه شد.
بعد از آن حاجیلی قطعه دلبر را به عنوان قطعه “بیز” به درخواست مکرر مخاطبان خود و با نوازندگی دهل و سورنا و تلفیقی از سازهای غربی به زیبایی اجرا کرد.
مهمانان ویژه  این کنسرت علی انصاریان (فوتبالیست ) ، مهرداد نصرتی( اهنگساز، تنظیم کننده ، خواننده) ، پویا نیک پور(آهنگساز ،خواننده ) ، حمید رضا مرادی(  تنظیم کننده )  و حامد جواد زاده (نویسنده  و تهیه کننده صدا وسیما ) بودند که حاجیلی بعد از معرفی و خوش آمدگویی به مهمانان این کنسرت ، از گروه دمام نوازی خود دعوت کرد روی سن بیایند و آهنگ  فلکلور بندری  را اجرا کنند.
ارشام غفوری (گیتار الکترونیک )، مجتبی اسد پور (کیبورد)،آرش صمیمی (ساکسیفون) ،حسین  شریفی (ترومبون )، محمد مرتضوی (ترومپت)، رامین رفیع زاده (درامز)اعضای ارکستر و ( سمیرا ملک – مریم کیان مهر – علی مرادی –محمد ماهرویان – فریبا سمیع – مجید کمالی )  اعضای گروه کر امید حاجیلی را تشکیل داده بودند.
حاجیلی در پایان از دفتر موسیقی ارشاد ،اداره اماکن ،حراست و مدیریت مجموعه نمایشگاه بین المللی تشکر ویژه ای به عمل آورد.

عکس های مهتاب مختاری از این کنسرت را مشاهده می کنید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید